Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Lukas Snarskis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Lukas Snarskis

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-10-01 2
JAV milžinė „Google“ rugsėjo pradžioje išleido naują „Android“ operacinės sistemos versiją, kuri vartotojams pasiūlė nemažai naujovių, o tarp jų ir tamsus vartotojo sąsajos dizainas. Atnaujinę savo platformą, „Google“ pradėjo ir kai kurių programėlių atnaujinimą. Paskelbta, jog vartotojus jau pradeda pasiekti ir „Gmail“ aplikacijos naujinys, kuris įgalins tamsų dizainą.
(3) 2018-12-29 -6
Išmaniųjų telefonų rinka šiemet buvo tiesiog pasiutusi. Kone kasmet galima pastebėti tendenciją, jog gamintojai stengiasi tobulinti kažkurį vieną įrenginių komponentą, kuris tampa didžiosios dalies pristatymų akcentu. Prieš keletą metų tokiu būdu baterijų talpos nuo 2000 mAh peršoko į 3000 ir dar daugiau, vėliau neįtikėtinais tempais tobulėjo kameros, keitėsi korpuso medžiagos ir pan.
(1) 2018-06-15 -3
Kiekvienais metais išmaniųjų telefonų gamintojai pristato savo naujausius flagmanus. Itin aukštos klasės specifikacijos, stebinantys sprendimai, kainų lenktynės - visa tai iš esmės yra neatsiejama kiekvieno aukštos klasės įrenginio savybė. Vis dėlto Kinijoje yra kompanija, kuri kiekvienais metais stengiasi nukonkuruoti tokius gamintojus kaip „Samsung“ ir „Apple“. Taip, tai „OnePlus“, garsėjanti savo „flagmanų žudikų“ serija.
(0) 2018-06-01 -7
Mano pirmasis išmanusis telefonas buvo visiškas kinietis, kurio pavadinimas dar ir šiandien nelabai ką sako daugumai. Prieš maždaug 5 metus nusipirkau „Doogee“ vardu pažymėtą įrenginį, kuris šiai dienai nugulęs žmonos krikšto tėvo kišenėje.
(12) 2018-05-25 -45
Kinijos startuolis ir „flagmanų žudikų“ kūrėjas „OnePlus“ prieš mažiau nei 24 valandas pristatė naują savo telefoną, kuris pasižymi aukščiausios klasės specifikacijomis ir kone visomis kitomis savybėmis, kurios būdingos tokios klasės įrenginiams. O dar šauniau yra tai, jog jo kaina siekia tik 519 eurų už pigiausią modelį.
(0) 2018-02-08 -3
Naujieji metai išmaniųjų telefonų rinkoje žada tikrai įdomu laikotarpį. Po jubiliejinio ‚iPhone X“ pristatymo praėjusių metų pabaigoje, pasipylė krūva diskusijų apie įrenginio viršutinėje dalyje esančią ekrano išpjovą. Daug kas neigiamai įvertino tokį gamintojo sprendimą, tačiau panašu, jog Kinijos kompanijos tai pamėgo ir ketina pasiūlyti savo telefonuose.
(0) 2018-02-03 7
Naudojatės „Apple“ gaminamu išmaniuoju telefonu ir norite nesudėtingai perkelti visus telefone esančius failus į kitą įrenginį ar kompiuterį? Šiandien apžvelgsime vieną tokią programą, kuri yra visiškai nemokama ir puikiai tinkama tiems, kurie naudojasi „iPhone“ išmaniuoju telefonu ir ne visus savo failus laiko „iCloud“ paskyroje arba jos visai neturi.
(3) 2018-01-31 3
Šiai dienai internete galima rasti ne vieną dešimtį pačių įvairiausių išmaniųjų apyrankių – nuo itin brangių iki pakankamai pigių. Kone kiekvienas geriau žinomas gamintojas turi pristatęs bent vieną savo kurtą apyrankę, tačiau jų kaina dažnai būna pakankamai aukšta.
(0) 2018-01-18 -3
Mėgstate klausytis muzikos, tačiau nepatinka tai daryti naudojantis išmaniuoju telefonu? Niekam ne paslaptis, jog muzikos grotuvai jau nebėra tokie populiarūs kaip buvo anksčiau, tačiau jie vis dar kuriami ir kai kurie yra tikrai verti Jūsų dėmesio.
(2) 2018-01-17 2
Atkeliavusi žiema į Lietuvą atnešė ne tik sniego, tačiau ir šalčius. Neretai eilinis lietuvis susiduria su šildymo namuose problemomis, nes šilumos paprasčiausiai būna per maža ir tuomet tenka pirkti papildomus šildytuvus. Tai ypač aktuali problema butuose, kur nėra galimybės reguliuoti šilumą. Paprasčiausias būdas išspręsti problemą - nusipirkti elektrinį radiatorių. Lietuvoje jų yra pačių įvairiausių, bet dažniausiai jie yra pakankamai dideli ir apie didelį mobilumą kalba neina.
(12) 2018-01-15 13
Mėgstate kompiuterinius žaidimus ir su nostalgija prisimenate pirmąsias žaidimų konsoles? Kinijos rinkoje galima rasti žaidimams skirtų kompiuterių, kurie grąžins Jus maždaug 10 ar dar daugiau metų atgal ir galėsite mėgautis dabar jau turbūt legendiniais žaidimais, tokiais kaip „Bomberman“ ar įvairiausiomis „Mario“ versijomis.
(0) 2018-01-10 -3
Praėjusiais metais stipriai Europoje išpopuliarėjusi Kinijos kompanija „Leagoo“ jau kuris laikas dirba prie savo naujo išmaniojo telefono „Leagoo S9“. Tačiau panašu, jog šįsyk gamintojas nusiteikęs taip lengvai neatskleisti informacijos apie šį įrenginį ir informaciją apie jį stengiasi laikyti paslaptyje. Tačiau kaip dažnai ir nutinka internete vis tiek pasirodė šio įrenginio nuotraukos.
(0) 2018-01-10 -3
Šiomis dienomis išmaniosios technologijos naudojamos kone visur – bendraujant, keliaujant, namuose, darbe ar net miegant. Kone kasdien naudojamės išmaniaisiais telefonais, laikrodžiais ar kitais prietaisais, kurie dabar tampa itin išmaniais. Niekam ne paslaptis ir išmaniųjų namų sąvoka.
(0) 2018-01-02 10
Dar prieš keletą metų atrodė, jog išmaniųjų telefonų rinkoje galime rasti vos keletos gamintojų telefonus. Visiems gerai žinomi tokie gamintojai kaip „Samsung“, „LG“, „Sony“ ar „Apple“. Tačiau šiomis dienomis Lietuvoje, o kartu ir visoje Europoje, galime rasti ir daugybę kiniškų gamintojų, kurie siūlo įsigyti būtent jų produkciją.
(1) 2017-12-29 2
Išmanieji laikrodžiai bei fitneso apyrankės tampa vis populiaresnės, tačiau populiariųjų gamintojų modeliai kainuoja pakankamai daug. Niekam ne paslaptis, jog daugumos akys krypsta į Kinijos rinką kur galima rasti ne vieną tikrai pigesnį variantą su kartais net ir didesniu funkcijų pasirinkimu.