Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Eglė Krasauskienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Eglė Krasauskienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2017-10-06 11
Apie rūkymo žalą žino bene kiekvienas. Su tuo susipažinti gali ir nė karto gyvenime nerūkęs ir net neketinantis rūkyti, kai nuo praėjusių metų pavasario Lietuvoje buvo pradėtos pardavinėti cigarečių pakuotės su antireklama.
(4) 2017-09-28 26
Kai kūdikis gimsta viskas paprasta ir aišku – tinkamiausias maistas motinos pienas. Paaugę vaikai ir suaugę nuo senų senovės vartodavo kitų žinduolių pieną – Lietuvoje dažniausiai karvės pieną. Tačiau XXI amžiuje esti įvairių hipotezių ir nuomonių, neva, pienas nereikalingas, nenaudingas ar net žalingas suaugusiam organizmui.
(1) 2017-09-08 14
Aliejus – neatsiejamas mūsų kasdienės mitybos produktas. Juo gardiname salotas, taip pat aliejuje kepame įvairius kepinius. Visgi kokį aliejų rinktis kepimui?
(0) 2017-08-14 7
Šilta ir drėgna antra vasaros pusė palanki miško gėrybių mėgėjams. Miško paklotės nusėtos ankstyvomis voveraitėmis. O patyrę grybautojai laukia, kada gi pasipils baravykai, raudonviršiai, lepšiai ir kiti stalo karaliai.