Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Laimis Žmuida

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Laimis Žmuida

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2013-02-09 25
Žiema – puikus metas apmąstyti praeito sezono patirtį ir pasiruošti naujajam. Pavasaris ne už kalnų ir nenumaldomai artėja, todėl suskubome pakalbinti vieną iš gamtinės žemdirbystės lyderių Ritą Susnienę, sėkmingai daržininkaujančią Trakų rajone.
(4) 2010-05-31 3
2009 metų gruodį teko lankytis Danijoje, ekologinėje gyvenvietėje, esančioje prie pat Hundstrup miestelio. Gyvenvietė gyvuoja jau penkerius metus. Ją kurti pradėjo paprasti žmonės Mira ir Esbenas. Jie subūrė bendraminčius, surado vietą ir prasidėjo statybos.
(7) 2010-01-10 0
Statybų bendrovė "Edrija" parėmė kelionę ir mes, 11 žaliai mąstančių žmonių iš Lietuvos, nuvykome į Daniją, Kopenhagoje vykusią Jungtinių tautų klimato kaitos konferenciją COP15, kurioje buvo sprendžiamas klimato kaitos klausimas.
(15) 2009-10-26 0
Mūsų nuolatiniai skaitytojai jau spėjo įsitikinti, jog ne visi moksliniai tyrimai yra labai rimti, o rezultatai pritaikomi praktikoje. Tačiau... argi tai būtinai privalomas reikalavimas mokslininkui? Juk jie ir yra mokslininkai vien jau dėl to, kad juos viskas domina - net ir iš pirmo žvilgsnio keisti dalykai. Kad ir pavyzdžiui klausimas, kas energetiškai yra efektyviau - naminis gyvūnas ar automobilis?
(47) 2009-09-18 -1
Spalio 4-oji - Pasaulinė gyvūnų globos diena. Deja, šimtui benamių kačių Vilniuje šiais metais teks ne švęsti, o liūdėti. Ironiška, tačiau tokią "dovanėlę" joms padovanos žmonės save vadinantys Gyvūnų globėjais.
(4) 2009-03-31 1
Šiais metais didžiausioje tarptautinėje ekologiškų produktų parodoje BioFach išskirtinis dėmesys jubiliejaus proga skirtas tekstilės gaminiams - ekologinės tekstilės salėje buvo per 40 dalyvių su moderniais, madingais, tačiau aplinkai "draugiškais" drabužiais.
(5) 2008-12-05 0
Nuo 2008 m. rugsėjo 1 d. Kauno botanikos sodas turi naują vadovą - Vidą Mildažienę. Nauja direktorė energinga ir daug žadanti, turi plačių užmojų ir novatoriškų idėjų, o svarbiausia - noro kurti ir atgaivinti botanikos sodą.
(32) 2008-12-05 -1
Pristatome kiek kitokį požiūrį į įprastinę "ekologinės produkcijos" sąvoką. Belieka visiems apsvarstyti autoriaus mintis ir imti blaviau vertinti net ir labai "gražių" etikečių turinį.
(4) 2008-10-19 1
Jau rašiau, kad prieš porą metų teko pabuvoti Baltarusijoje esančioje pirtyje, kurios sienos pastatytos iš šiaudų. Ten buvo dviejų aukštų pastatas. Prabangus. Dviejų aukštų. Su atviru baseinu. Ji nutinkuota ir iš išorės negali pasakyti iš ko ji pastatyta. Atrodo kaip normalus namukas (pirmoji nuotrauka).