Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Irma Dubovičienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Irma Dubovičienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2009-12-14 4
Valstybės kontrolieriai praėjusią savaitę Seimui pateikė išvadą dėl valstybės turto valdymo. Be kita ko, auditoriai atkreipė dėmesį, kad iki šiol nėra reglamentuota žemės gelmių išteklių apskaita. Viena tokių valstybės turto rūšių yra geoterminė energija, vis plačiau pasitelkiama būstams šildyti.
(9) 2009-10-05 0
Nepaisydami brangių investicijų, būstų savininkai ryžtasi pasitelkti atsinaujinančiąją energiją. Nors apie vėjo jėgainių panaudojimą namų ūkyje nemažai specialistų atsiliepia skeptiškai, šiandien šią perspektyvą svarsto vis daugiau žmonių, išvargintų energijos tiekėjų monopolio diktato.
(11) 2009-09-21 9
Prieš dešimt metų, kai šalyje suklestėjo nekilnojamojo turto verslas, o projektavimo įmonėms netrūko užsakymų, architektė Vilija Bartkevičienė tarė: „Gana.“ Ji uždarė savo įmonę, pasitraukė iš miesto ir pradėjo gyventi gamtos ritmu. Suvokusi, kad skubėti ir kaupti turtus yra beprasmiška, moteris pakeitė savo gyvenimą.
(0) 2009-03-23 2
Sulaukėme pavasario lygiadienio, kasdien sugrįžta vis daugiau paukščių. Ornitologas mėgėjas-žieduotojas, inkilų gamybos entuziastas Darius Musteikis stebisi, kad žmonės daugiausia dėmesio skiria varnėnams – dažniausiai inkilai daromi tik jiems.
(2) 2009-01-26 0
Apžvelgdamas konkurso „Metų projektas 2008“ rezultatus, Algirdas Kaušpėdas konstatavo individualaus namo idėjos krizę.
(8) 2008-12-14 1
Ieškome atsakymo, ar galima Lietuvoje pasistatyti energiją taupantį, vadinamąjį pasyvų namą. Europoje populiarėja pastatai, kuriuose šiluma išlaikoma išsiverčiant be papildomos energijos arba minimaliomis jos sąnaudomis.
(2) 2008-12-09 0
Tai tikra, vis dar besitęsianti istorija, kuri su tuo nesusijusiems žmonėms svarbi ne tiek konkrečių asmenų ar įmonių veiksmais, o bendrai pažintine prasme – kokia iš tikro gali būti trapi gamtos pusiausvyra ir kartais verčiau pasiremti vietinių senų žmonių išmintimi, o ne paviršutiniškai konkrečią situaciją žinančiais specialistais.
(13) 2008-10-31 3
Lietuvos miškų instituto mokslininkei Sigutei Kuusienei paklūsta tai, apie ką daugelio šalių laboratorijose tik svajoja.
(16) 2008-10-25 1
Namų valdoje atsiradęs vėjo generatorius intriguoja šeimos draugus ir kaimynus. Vilnietis odontologas Marius Bizevičius šią vasarą savo kieme pasistatė nedidelę vėjo jėgainę, kurios sukuriama energija turėtų tenkinti namų ūkio poreikius. Tačiau vyras abejoja, ar ši investicija jam kada nors atsipirks.