Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Agnė Tarailaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Agnė Tarailaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-10-17 30
Niekas taip nesužadina vaizduotės, kaip slaptą tapatybę turintis anoniminis herojus. Kriptovaliutų pasaulyję ši rolė vienareikšmiškai atitektų Satoshi Nakamoto – asmeniui, ar žmonių grupei, įkūrusiai populiariausią kriptovaliutą pasaulyje.
(0) 2021-09-22 14
Prieš beveik tris dešimtmečius NASA maitino vorus tokiais narkotikais kaip LSD ar marihuana, ir stebėjo, kaip apsvaigę voragyviai kuria „deformuotus“ tinklus.
(0) 2021-09-14 9
NASA pradėjo testuoti pirmąjį oro taksi prototipą, kurio tikslas – gabenti krovinius ir žmones judriuose miestuose, taip prisidedant prie spūsčių mažinimo.
(0) 2021-09-14 1
Ig Nobelio premija (dar vadinama Šnobelio premija) yra satyrinė premija, teikiama kasmet nuo 1991 m. Jos tikslas yra „pagerbti pasiekimus, kurie pirmiausia priverčia žmones juoktis, o paskui priverčia susimąstyti“. Šiemet didelio dėmesio susilaukė vienoje iš kategorijų triumfavęs gan neįprastas raganosių transportavimo būdas ir slogą sumažinantys orgazmai.
(1) 2021-09-04 4
Mokslinės fantastikos filmų ginklai, tokie, kaip šviesos kardai, iki šiol žavi daugumą sci-fi filmų žanro gerbėjų. Nors didžiąją dalį atvejų tai yra įspūdingų specialiųjų efektų bei kompiuterinės grafikos rezultatas, vis dėlto, žmonių smalsumas beribis, tad dauguma įžymiųjų „žaisliukų“ bandyta atkurti realybėje. Tik, ar jiems pavyko?
(6) 2021-08-30 0
Kibernetinio saugumo ekspertų ESET atliktame tyrime šalys buvo analizuojamos ir reitinguojamos pagal tokius veiksnius, kaip kibernetinių nusikaltimų poveikis, kibernetinio saugumo užtikrinimas, kenkėjiška programinė įranga, įsilaužimai į socialinę žiniasklaidą ir elektroninį paštą, tapatybės vagystės. Ataskaitoje nustatyta, kad Europoje Lietuva yra antroji šalis pagal saugumą internete.
(1) 2021-08-28 7
Pirmą kartą istorijoje Grenlandijos ledo skydo aukščiausiame taške prapliupo lietus, praneša Nacionalinis sniego ir ledo duomenų centras (NSIDC). Toks netikėtas įvykis dar labiau padidino susirūpinimą dėl ir taip ant pavojaus ribos balansuojančio ledo būklės.
(0) 2021-08-25 3
Rugpjūčio 22 d. dangų nušvietusi įspūdingo dydžio pilnatis nustebino daugumą. Tiek Lietuvoje, tiek užsienyje socialiniai tinklai mirgėjo nuo didingų Mėnulio vaizdų. Tačiau mažai kas žino, jog šio mėnesio pilnatis ypatinga, nes tai – Mėlynasis Mėnulis.
(0) 2021-08-16 -3
Visi žino, kad Neilas Armstrongas buvo pirmasis žmogus, įžengęs į Mėnulį. Dauguma taip pat žino, kad jis nebuvo pirmasis, pakilęs į kosmosą. Juk 1961 m. gegužės 5 d. kelią amerikiečių astronautams nutiesė Alanas Šepardas, o sovietų kosmonautas Jurijus Gagarinas, keliomis savaitėmis anksčiau, balandžio 12 d., raketomis pakilęs į Žemės orbitą, jį aplenkė. Tiesa, yra keliančių klausimą: ar tikrai?
(0) 2021-08-15 6
Pažvelgę į dangų plika akimi galime pastebėti daugybę kosminių kūnų - nuo jau įprastų mūsų padangę nušviečiančių žvaigždynų, iki didesnių kometų ir asteroidų. Bet ar kada susimąstėte, koks skirtumas tarp šių, panašiai atrodančių objektų?
(0) 2021-08-11 12
7 pasaulio stebuklai laikomi senovės pasaulio inžinerijos, architektūros ir meno grožio pasiekimų viršūne, kuri iki šiol meta šešėlį ant šiuolaikinių žmonijos pastangų.
(0) 2021-08-03 11
Viena populiariausių konspiracijos teorijų pasaulyje teigia, kad Žemė yra plokščia, o ne apvali. Šio mąstymo šalininkai tiki, kad NASA ir visų šalių vyriausybės susimokė prieš žmones, slėpdami kitus žemynus, esančius už Antarktidos. Nors ir žinome, kad tai nėra tiesa, visgi, kaip atrodytų gyvenimas plokščioje Žemėje?
(1) 2021-07-27 6
Kodėl visata yra tokia, kokia yra? Kaip ji atsirado? Ar ji kada nors baigsis? Tai – tik keli mokslininkus kankinantys didieji klausimai, į kuriuos vieno ir tiesaus atsakymo nėra. Nors žinomiausia ir labiausiai pripažįstama yra Didžiojo sprogimo teorija, be jos egzistuoja dar daugybė įvairių ir keistų mūsų visatos ištakas ir egzistenciją aiškinančių teorijų. Štai kelios iš jų.
(1) 2021-07-24 34
1969 m. liepos 20 d. „Apollo 11“ misijos metu žmogaus pilotuojamu erdvėlaiviu buvo nusileista ir išsilaipinta Mėnulyje. Tai tapo istoriniu įvykiu, padėjusiu pradžią platesniems kosmoso tyrinėjimams. Minint 52-antrasias išsilaipinimo vieninteliame Žemės palydove metines, prisiminkime šią didingą istoriją ir tai kodėl žmonės daugiau nebeskrenda į Mėnulį.
(0) 2021-07-20 6
Šiomis dienomis pasaulis nenustoja stebinti - nuo fantaziją aplenkiančių filmų specialiųjų efektų iki naujusių technologijų pažangumų. Ne išimtis ir pastatai, kuriuos architektai dažnai paverčia tikrais meno šedevrais. Štai keletas iš jų, kuriuos pamačius nuostaba išliks dar ilgam.