Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Juozapas Paškauskas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Juozapas Paškauskas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2010-05-24 -1
Karinės aviacijos pilotai, tarp jų ir skraidinantys aukščiausius šalies vadovus, neretai pervertina savo sugebėjimus ir lėktuvų technines galimybes.
(6) 2009-10-27 0
Pagerbti žuvusių likimo brolių savaitgalį susirinkusių Afganistano karo veteranų, save vadinančių afganais, asociacijos pirmininkas Vytas Lukšys teigia, kad dabartinės Amerikos ir NATO pastangos stabilizuoti Afganistano vyriausybę ir šiame regione įveikti „al-Qaeda“ yra pasmerktos.
(0) 2009-10-02 0
Dėl šylančio klimato per 50 metų Baltijos jūros vandens lygis pakilo 15 cm. Tai, pasak ekspertų, atneša vis stipresnes audras ir lemia Lietuvos pajūrio juostos siaurėjimą. Nors mokslininkai nesutaria, kiek tiksliai vandens lygis dar kils, tačiau neabejojama, kad dėl Lietuvos geografinės padėties nesijausime saugiai.
(59) 2009-02-06 0
Nors per krizes žlunga labai daug institucijų, vienoms pavydėtinai sekėsi: pačios griežčiausios ir labiausiai autoritarinės bažnyčios pritraukia daug naujų narių.
(14) 2008-11-13 0
Vilniaus universiteto dėstytojas doc. dr. Paulius Subačius dėstytojus lygina su batų fabriko sraigteliais, kuriems bandymai kritikuoti baigiasi grasinimais.
(0) 2008-11-02 0
Žymūs JAV profesoriai sinologai Henry Rosemontas Jaunesnysis ir Rogeris T. Amesas sako, kad Kiniją reikėtų suprasti kaip sudėtingą ir įvairialypę šalį, todėl surasti vieningą požiūrį į ją yra neįmanoma. Vienus žavi galimybė šiame didžiausiame pasaulio fabrike užsidirbti, kitus piktina šio fabriko taršos mastai ar kinų gyvenimo sąlygos.