Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Arvydas Jockus

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Arvydas Jockus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-12-18 11
Jeigu atsirastų privatus investuotojas, užsakomaisiais reisais į Druskininkus galėtų skraidyti nedideli lėktuvai iš valstybių, esančių tūkstančio kilometrų atstumu.
(5) 2012-09-24 1
Vėjo energetikos projektų plėtotojai negali jų įgyvendinti, nes Vyriausybė ir jos įgaliotos institucijos iki šiol neparengė tam reikalingų teisės aktų. Naujų vėjo jėgainių parkų plėtotojai dėl fiksuotos supirkimo kainos ir kvotos turės varžytis aukcionuose.
(8) 2012-06-08 0
Iš trijų Baltijos valstybių Estijos namų ūkių finansų rodikliai daugelyje sričių atrodo geresni nei Latvijos ir Lietuvos. Gal vien todėl, kad estų – tik kiek daugiau nei milijonas?
(1) 2012-01-24 1
Būsimos Visagino atominės elektrinės (AE) Lietuvoje strateginis investuotojas - Japonijos koncernas „Hitachi“ - siūlo Lietuvai trečiosios kartos 1385 MW galios pažangų verdančio vandens reaktorių (angl. Advanced Boiling Water Reactor, ABWR). Ar Lietuvai siūloma technologija iš tikrųjų yra pažangiausia ir atitiks naujus saugos reikalavimus, kurie netrukus taps privalomi Europos Sąjungoje (ES)?
(3) 2008-11-23 1
Sostinėje atidarytame muziejuje eksponuojami privatiems kolekcininkams priklausantys senoviniai automobiliai.