Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Vida Tavorienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Vida Tavorienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(11) 2012-02-23 0
Valdžia dedasi praregėjusi, kad mūsų šalis pagal jaunimo nedarbo mastą velkasi ES uodegoje. Neseniai į Lietuvą atvyko už užimtumą, socialinę politiką, regioninius fondus ir švietimą atsakingi Europos Komisijos (EK) ekspertai, kurie drauge su mūsų šalies specia­listais svarstė būdus, kaip sumažinti didžiulį nedarbą ir optimaliai panaudoti Lietuvai skiriamas Europos struktūrinių fondų lėšas, paskatinti daugiausia darbo vietų galintį sukurti mažų bei vidutinių ...
(25) 2011-11-24 0
Energijos gamyba iš atsinaujinančių gamtos išteklių ne vienam ūkininkui tapo papildomu pragyvenimo šaltiniu.
(1) 2010-01-11 20
Išgirdę diagnozę – hepatitas C, neretai ir gydytojai, ir pacientai nuleidžia rankas. Tačiau virusas pavojingas ne visiems: jį gali įveikti stipri imuninė sistema.
(11) 2009-11-26 0
Europos Sąjungoje auginamos pramoninės kanapės mūsų šalyje – vis dar nelegalus augalas. Specialistai tvirtina, kad žemdirbiams per sunkmetį praverstų auginti alternatyvias kultūras.
(0) 2009-10-05 1
Šiemet dvigubai daugiau šalies gyventojų susirgo erkiniu encefalitu ir Laimo liga. Suagresyvėjusios erkės aukų tyko ne tik miškuose, parkuose ar soduose, bet ir daugiabučių kiemuose. Gydytojai dėl to nesistebi, nes erkes platina graužikai, paukščiai, naminiai gyvūnai. Erkių į namus galima parsinešti ir nusipirkus grybų ar lauko gėlių.
(2) 2009-07-11 0
Upytėje įgyvendinamas įdomus bendruomenės centro sumanymas. Šalia linininkyste garsėjančios Upytės Panevėžio rajone kylantis ekologiškas šiaudinis namas tapo smalsuolių traukos objektu.
(16) 2009-01-06 0
Klausimas, ar tikrai sveika žiemą maudytis, tebekamuoja daugumą besigrūdinančiųjų.