Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Vitalija Kolisova

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Vitalija Kolisova

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2013-01-14 0
Ilgai rengta, net trijų ministerijų užsakyta elektromobilių plėtros studija pagaliau paviešinta visuomenei. Studijoje siūloma imtis įvairių elektromobilių pilotinių projektų, taikyti jiems subsidijas minimaliai apmokestinus transporto priemones su vidaus degimo varikliais. Kartu siūloma mažinti elektromobilių plėtros ambicijas iki Lietuvos galimybių ribos.
(5) 2012-04-07 0
Praėjusį birželį priėmus Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymą, Lietuvoje energija paverčiama vis daugiau saulės šviesos. Vis daugiau privačių namų savininkų, įmonių vadovų ir ūkininkų kloja pastatų stogus saulės elementais arba iš saulės modulių pagaminta specialia danga. Tai ne tik būdas gaminti švarią energiją, bet ir gera investicija.
(20) 2009-01-28 0
Aukštojo mokslo reformą pristatęs švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius informavo, kad 21 tūkst. būsimųjų pirmakursių galės studijuoti valstybės finansuojamose vietose, iš jų 11 tūkst. universitetuose ir 10 tūkst. kolegijose. Pasak ministro, šie skaičiai dar nėra galutiniai. Tokia tvarka bus taikoma tik būsimiesiems pirmakursiams.