Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Marius Ramanauskas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Marius Ramanauskas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(96) 2011-03-23 0
Gal šiek tiek ir makabriška teigti, tačiau šešių balų branduolinė avarija Fukušimos atominėje elektrinėje vėl suaktyvino diskusijas dėl naujų atominių reaktorių statybos. Paskutiniai atlikti tyrimai rodo, kad bent jau didžiuosiuose miestuose, besąlygiškai naujos atominės elektrinės statybą Lietuvoje remia tik trečdalis gyventojų, o daugiau nei pusė yra prieš.
(20) 2009-09-17 0
Europoje ir pasaulyje atsiranda vis daugiau vilčių išbristi iš krizės. Daugelio šalių ekonomika rodo nedrąsius augimo daigelius, kurie be abejo pasieks - o kai kuriais atžvilgiais jau pasiekė - ir mus.
(5) 2009-05-06 0
Sunkmetis yra puiki proga pamatyti, kaip veiksmingai viena ar kita įmonė sugeba reaguoti į besikeičiančią verslo aplinką. Pastaruoju metu daugelyje verslo įmonių stebime kąštų optimizavimo pastangas.
(7) 2009-03-04 2
Šiuo metu Švedijoje veikia 3500 aplinkosauginių technologijų (angl. clean tech) kompanijų, jų apyvarta viršija 14 mlrd. eurų. Eksportas sudaro apie ketvirtį apyvartos ir per paskutinius ketverius metus išaugo 75 procentais. Švedijos vyriausybė per sekančius dvejus metus sektoriui skirs 590 mln. eurų paramą, taip užtikrindama tolesnę aplinkosauginių technologijų verslo plėtrą šalyje.
(5) 2009-02-25 0
Griežta JAV karinių technologijų eksporto tvarka padėjo Europos kosminių technologijų pramonei tapti lydere daugiamilijardinėje rinkoje. Didesnę XX a. dalį amerikiečių kosmoso technologijos neturėjo rimtesnių konkurentų, išskyrus Sovietų Sąjungą, todėl NASA programų ir sutarčių dėka bendrovės, kūrusios šias technologijas, uždirbdavo beprotiškus pelnus, kurie galėjo būti lyginami nebent su finansinio sektoriaus pelningumu.
(3) 2009-02-22 0
Kaip keistai beatrodytų, Europoje yra šalis, kurios nepalietė ekonominė krizė. Šios šalies finansinės institucijos nenukentėjo nuo nekilnojamojo turto burbulo, jos gamyba ar vartojimas beveik nesumažėjo.