Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Inga Kontrimavičiūtė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Inga Kontrimavičiūtė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2014-08-18 9
Panevėžiečiui vairuotojui policija skyrė baudą už pastatytą automobilį arčiau nei penki metrai priešais perėją, kuri seniai panaikinta. Vairuotoją nubaudę pareigūnai teisinasi atkreipę dėmesį tik į zebro juostas ir nepastebėję, kad perėją žymintis kelio ženklas nuimtas. Per vėlai atsikvošėjusiam nepelnytai baudą sumokėjusiam vairuotojui Panevėžio policija teisinasi niekuo nebegalinti padėti – terminas jų sprendimams skųsti seniai praėjęs.
(5) 2013-10-22 0
Jie žino jūsų gimtadienį, kur gyvenate, kiek turite vaikų, auginate šunį, katę ar žiurkėną, netgi ką valgote pusryčiams, kokį mėgstate vyną ir ką veikiate žiemos vakarais – skaitote knygą, žiūrite filmus ar žaidžiate stalo žaidimus. Jūsų gyvenimas – kaip ant delno, netgi jei nesate pramogų pasaulio žvaigždė, niekada nesiveržėte į politiką ir niekada nedavėte interviu apie savo gyvenimo būdą.
(5) 2013-04-22 25
Išpuoselėtu kultūros paveldu negalinčio pasigirti Panevėžio paslaptys turbūt ne mažiau įdomios nei senąją aurą išsaugojusio Vilniaus.
(12) 2012-11-28 21
Panevėžio pakraštyje plytinčiame apleistame, akivaizdžiai ne vienerius metus nešienautame lauke vaizdas primena bulviakasį – septyni vyrai, verslininkai ir bedarbiai, neištiesdami nugarų verčia velėną, kol kastuvas atsitrenkia į metalo gabalą. Per pusdienį šie žemės sanitarai tvirtina uždirbantys mažiausiai po 100 litų.
(3) 2011-11-09 0
Ar įmanoma, kad ateityje nuotoliniu būdu galėsime ne tik bendrauti, bet netgi gydytis? Pamiršime eiles poliklinikoje, nes kraujo tyrimus ir net kardiogramą pasidarysime tiesiog namuose. Teliks gydytojui nusiųsti žinutę su rezultatais ir – taisyk sveikatą, kad ir už tūkstančių kilometrų.
(20) 2009-02-23 6
Gražiausios rajone Krekenavos girininkijos šeimininkas Jonas Leika per tris dešimtis darbo metų įsitikino: gamta paslaptingesnė net už pačią nenuspėjamiausią moterį. Tačiau suvokusiesiems, kad žmogus nėra ir niekada nebus protingesnis už žvėrį, miškas dovanoja nepakartojamų akimirkų.