Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Kęstutis Girnius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Kęstutis Girnius

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(62) 2017-01-24 -1
JAV prasidėjo unikalus eksperimentas – Donaldo Trumpo prezidentavimas. Niekas nežino, kuo jis baigsis. Trumpo rėmėjai ir optimistai viliasi, kad viskas pasuks teigiama linkme, jo oponentai nuogąstauja, kad jis gali smarkiai pakenkti JAV ūkiui, skatinti vidaus nesutarimus, įvelti šalį į nereikalingas ir bergždžias užsienio konfrontacijas. Šiame eksperimente dalyvaus ne tik amerikiečiai, bet ir visi pasaulio gyventojai, nes JAV veiksmai veikia visus.
(39) 2010-10-16 0
Emigracija yra milžiniška problema. Vis daugiau žmonių palieka Lietuvą, daugelis jų gerai išsilavinę, būtent tokie žmonės, kurie Lietuvai reikalingi dabar ir ateityje. Karjeros portalo „CV Online“ tyrimo rezultatai rodo, kad tipiškas emigrantas yra 25–34 metų amžiaus (53 proc. apklaustųjų).
(57) 2010-07-26 0
Antradienį Kabule vykusi tarptautinė konferencija aptarė padėtį Afganistane. Baigiamasis dokumentas buvo gana optimitiškas. Esą iki 2014 m. Afganistano pajėgos perims vadovaujamą vaidmenį, užtikrinant šalies saugumą. Iki tol tarptautinės pajėgos turi įveikti arba neutralizuoti talibus, įtikinti dalį nuosaikesnių sukilėlių sudėti ginklus.
(37) 2010-03-21 0
Antradienį Pakistano Šiaurės Vaziristano rajone Amerikos nepilotuojami lėktuvai raketomis apšaudė slėptuvę kalnuose, nukovė gal dešimt musulmonų kovotojų. Dauguma žuvusiųjų buvo užsieniečiai, įtariami palaikę ryšius su „al-Qaeda“.
(11) 2009-09-04 0
Šį savaitgalį prezidentas Barackas Obama nagrinės naujausią Amerikos ginkluotųjų pajėgų vertinimą apie padėtį Afganistane. Konkretus vertinimo turinys nežinomas, bet manoma, kad prezidento bus prašoma į Afganistaną pasiųsti dar dešimt, gal net dvidešimt tūkstančių karių.
(65) 2009-08-09 0
Lygiai prieš metus prasidėjo penkias dienas trukęs Rusijos ir Gruzijos konfliktas. Dar per anksti skelbti istorijos nuosprendį, bet yra pagrindo manyti, kad laimėtojų nebuvo, nukentėjo abu dalyviai, taip pat ir Amerika.
(29) 2009-06-02 0
Šią savaitę pasaulio dėmesys buvo nukreiptas į Šiaurės Korėją, kuri susprogdino branduolinį ginklą, išbandė penkias raketas, vėl paleido branduolinio kuro perdirbimo gamyklą. Bet Amerikai gerokai didesnį rūpestį kelia šalis, kuri tik įtariama siekiu įsigyti branduolinį ginklą. Tai Iranas.
(9) 2009-04-18 0
Praeitą savaitę Amerikos laivynui pasisekė išlaisvinti Somalio piratų įkaitu paimtą pagrobto laivo kapitoną, JAV pilietį. Laivyno snaiperiams pasisekė tuo pačiu metu nušauti visus tris jį pagrobusius piratus. Sėkminga įkaito išlaisvinimo operacijos baigtis pradžiugino Baltuosius Rūmus, ypač prezidentą Baracką Obamą.
(61) 2009-03-21 0
Antradienį Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas pranešė, kad Rusija pradės plataus masto sausumos kariuomenės ir karinio laivyno ginkluotės atnaujinimą bei branduolinių raketų tobulinimo programą.