Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Antanas Manstavičius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Antanas Manstavičius

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2017-11-08 28
Bolševikų revoliucija 1917-ųjų lapkričio 7 dieną prasidėjo kaip dalies Petrogrado darbininkų ir kareivių maištas prieš sutvirtėti nespėjusią Rusijos respubliką. Praėjus šimtui metų, pasaulis vis dar bando atsigauti nuo katastrofiškų Spalio perversmo pasekmių. Nemažai progų buvo iššvaistyta pačioje pradžioje, kai tiek Rusijai vadovavusi Laikinoji vyriausybė, tiek ir vėliau „baltųjų“ pajėgų vadai bei Vakarų šalių interventai pakartotinai neįvertino Vladimiro Lenino šalininkų keliamo pavojaus ir nesuderino savo veiksmų, naujienų portalui Alfa.lt sakė Vilniaus universiteto istorikas Ryšard Gaidis.
(4) 2017-06-07 30
Viskas prasidėjo nuo tėvo ir sūnaus peržengtos sienos, skiriančios dvi civilizacijas, o kartu ir didžiulę žmonių, pinigų bei idėjų sankaupą nuo viso to priešingybės.
(5) 2017-05-09 28
Moderniausi JAV naikintuvai F-35 sukėlė nemenką šurmulį, balandžio pabaigoje nusileidę vienoje Estijos karinių bazių. Tai galima vertinti kaip Vašingtono pareiškimą, jog galimo konflikto atveju Rusija greitai pajustų savo technologinį atsilikimą, viename naujausių tekstų teigia amerikiečių leidinio „The National Interest“ autorius Krisas Osbornas.
(1) 2016-11-28 46
Tai, kas 1979 metų kovo–balandžio mėnesiais nutiko Sibiro glūdumoje, uždarame pramoniniame Sverdlovsko (dabar – Jekaterinburgo) mieste, buvo viena didžiausių sovietinės imperijos karinių paslapčių. Nelaimės pėdsakus bandyta užmaskuoti, o tikslus aukų skaičius nežinomas iki šiol, tačiau išlikę įrodymai kalba patys už save: Sverdlovske įvyko viena didžiausių istorijai žinomų biologinio ginklo programos katastrofų. „Biologinis Černobylis“ – taip ją vadina kai kurie tyrinėtojai.
(15) 2013-09-09 0
Amerikiečių ir britų žvalgybos agentūros bendradarbiauja, ieškodamos būdų, kaip įveikti šimtams milijonų žmonių privatumą ir saugumą internete garantuojančias šifravimo sistemas. Kaip rašo „The Guardian“ ir „The New York Times“, vienas slaptos JAV programos „Bullrun“ tikslų – paveikti didžiąsias informacinių technologijų kompanijas, kad šios savo produktuose sąmoningai paliktų saugumo spragų, kurias galėtų išnaudoti žvalgybinkai.
(0) 2013-05-23 0
Interneto paslaugų tiekėjos „Yahoo“ sprendimas įsigyti socialinį tinklą „Tumblr“ atpirko visas Davido Karpo motinos viltis. Kai jos sūnui tebuvo 14 metų, gamtos mokslų mokytoja paskatino jį mesti mokyklą ir visą dėmesį skirti didžiajai gyvenimo aistrai – kompiuteriui. Dabar D. Karpui – dar tik 26-eri, o jo turtas vertinamas mažiausiai 275 mln. dolerių (737 mln. litų).
(1) 2009-05-05 0
Sparčiai kintančiame pasaulyje atvirus karinius konfliktus vis dažniau keičia naujos kovos formos. 2007-ųjų pavasarį tuo įsitikino Estija, tapusi pirmosios istorijoje valstybinio lygio kibernetinės atakos taikiniu. Apie grėsmes, slypinčias daugeliui žmonių prieinamoje interneto erdvėje, LŽ kalbėjosi su šios šalies gynybos ministru Jaaku Aaviksoo.