Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Gediminas Gasiulis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Gediminas Gasiulis

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(42) 2019-01-21 263
Ir aš vis tiek žiūrėsiu „Simpsonus“ „Linkomanijos“ svetainėj. Kad teisingai suprastumėte, jūsų galvoje turėtų skambėti „G&G Sindikato“ dainos „Vokiečių gatvė“ melodija. Tiesa, perfrazuodamas jos žodžius, vieną jų – „savo“ – praleidau, kad humoro stokojantiems Lietuvos autorių teisių gynėjams nekiltų įvairių minčių. Tiek šįkart dainų, o dabar kviečiu visus į siaubo filmo „Lietumanija 2020“ premjerą. Kuris, tikėkimės, niekada netaps realybe – bet patys žinote, kokia nenuspėjama ta gamta.
(0) 2018-01-08 50
„Dong Energy“ kompanija yra išties revoliucinė. Niekada negirdėjote tokios kompanijos bei jos viršininko Henriko Poulseno? Jūs esate ne vienintelis, tačiau ši kompanija yra pionerė jūrinės vėjo energetikos sektoriuje ir dabar yra pati didžiausia tokio tipo kompanija pasaulyje.
(7) 2017-05-12 -2
Technologijų ekspertai griebiasi už galvų: dėl Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ketinimų riboti alkoholio reklamą internete ir blokuoti svetaines, kurios tokiam reikalavimui nepaklūsta, šalyje gali būti užblokuota prieiga prie tokių interneto svetainių, kaip „YouTube“, „Facebook“ ir kt.
(2) 2017-04-17 6
Perkant internetu reikia būti atsargiam. Net žinomas parduotuvės pavadinimas negarantuoja, kad prekė bus, kokią užsisakei. Tuo įsitikino alytiškis Arūnas T., jo manymu, vietoj „iPhone 6“ gavęs klastotę.
(15) 2017-04-10 0
Naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis Europoje tokiomis pačiomis sąlygomis ir kainomis, kaip gimtojoje šalyje – šis Europos Parlamento (EP) pažadas lietuviams skamba kaip tikra dovana. Tačiau realybė bus visai kitokia.
(29) 2017-03-31 -98
Net nesuskaičiavus kitais kanalais gaunamų sumų, svetainės Linkomanija.net valdytojai per e. atsiskaitymo sistemą „Paysera“ į metus gauna 77 tūkstančiai eurų. Šią informaciją paviešinęs asociacijos LATGA Muzikos kūrinių skyriaus vadovas Marius Kuzminas svarstė, kad įvertinus visus pajamų kanalus, iš viso kiekviena piratinė svetainė per metus gali uždirbti šimtus tūkstančių eurų.
(0) 2017-03-30 9
„Ačiū, kad pirkote“, – padėkoja sukčiai siųsdami sąskaitas primenančius elektroninius laiškus, kuriuose informuojama apie tariamus pirkinius „Apple Store“, „eBay“ ar kitose interneto parduotuvėse. Gavęs pranešimą apie apmokėtą pirkinį, kurio niekada neužsakė, dažnas kaipmat susierzintų ir pultų aiškintis, kas vyksta. O budrumą praradę vartotojai tokiems sukčiams – ilgai tykotas grobis.
(3) 2017-03-30 11
Trečiadienį, vienu metu Londone ir Niujorke vyksiančių renginių metu, kompanija „Samsung“ pristato naują savo flagmaną „Galaxy S8“. Jis, anot rinkos analitikų, lems kompanijos ateitį.
(0) 2017-03-21 20
„ApkibytiSeptyniolikine“ (kitaip sakant, apkamšyti septyniolikmetę) – tokį slaptažodžio pasiūlymą gavo vienas kompanijos „Interneto vizija“ svetainėje užsiregistravęs vartotojas.
(14) 2017-03-10 29
Mobiliojo interneto greitis spėriai artinasi prie šviesolaidžio, o į konkurencinę pasiutpolkę įsisukę Lietuvos operatoriai ėmė nebeskaičiuoti persiųstų duomenų. Gal atėjo laikas kirpti laidus ir pradėti naudotis belaidžiu ryšiu? Ir, jei jau taip, kuo skiriasi mobiliojo interneto pasiūlymai?
(0) 2017-01-18 6
Kokia nauda iš laikrodžio, jei jo bateriją reikia įkrauti kas porą dienų? Toks klausimas kyla kaskart apžiūrint ar išbandant vis naują išmanųjį laikrodį. Ir tai yra atsakymas, kodėl niekam tų laikrodžių nereikia. Na, bent jau iki šiol nereikėjo. Nes rinkoje atsirado vienas išties dėmesio vertas produktas.
(0) 2017-01-10 33
Štai jums ir inovacija: televizorius be garsiakalbių. Tik neskubėkite smerkti „Sony“ inžinierių, jie dar ne tokie užmaršūs, kad sukurtų televizorių, rodantį be garso. Naujieji A1E serijos televizoriai garsą turi, tik jį skleidžia ne garsiakalbiai.
(1) 2017-01-09 1
Žmogaus prigimtinis nors yra įsiamžinti. Palikti žymę apie save. Parodyti, koks buvo. Senovėje skaptuodavo nusipelniusių veikėjų skulptūras. Vėliau atsirado dailė ir paveikslai. Dar vėliau – fotoaparatai ir nuotraukos. Kas laukia ateityje?
(0) 2017-01-05 2
Ar telefonas gali būti patogus, kokybiškas, greitas, gerai fotografuoti ir dar kainuoti nebrangiai? Kinų prekės ženklo „Honor“ atstovai įsitikinę, kad turi būtent tokį įrenginį. Jo vardas – „Honor 6X“. Pasaulio publikai jis pristatytas Las Vegase (JAV) vykstančioje parodoje „CES 2017“.
(2) 2016-12-22 26
„Būk pokyčiu, kurį nori matyti“, – tokiu posakiu vadovaujasi Kopenhagoje gyvenantis 23-ejų Arnas Mazuronis, kuriantis mobiliąją programėlę, galbūt pakeisiančią sunkiai besiverčiančių lietuvių buitį.