Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Jevgenijus Bardauskas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Jevgenijus Bardauskas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(46) 2016-09-01 60
Lietuva, reaguodama į Rusijos veiksmus Rytų Ukrainoje ir nuolat eskaluojamą karinį aktyvumą Baltijos jūros regione, šiemet pateko į geriausiai gynybą finansuojančių NATO šalių dešimtuką. Lietuva devinta, nors dar pernai buvo dešimčia pozicijų žemiau. Šią savaitę Lietuva pasirašė sutartį su Vokietija dėl brangiausio per Nepriklausomybės metus kariuomenės pirkinio. Sandorio vertė 386 mln. eurų.
(2) 2016-04-18 15
Praėjusią savaitę buvo aptarinėjama, esą trys rusų sraigtasparniai galėjo kirsti mūsų oro erdvę. Toks įtarimas kilo pasieniečiams. Tuo metu kariškiai tikina, kad jei sraigtasparniai iš Rusijos pusės būtų kirtę sieną, radarai tokį pažeidimą būtų fiksavę, o mūsų radarai orlaivių nefiksavo.
(0) 2015-09-28 11
Gynybos ir saugumo pramonės asociacijos direktorius, atsargos generolas leitenantas Valdas Tutkus atsistatydino dėl Lietuvos vykdomo konkurso pėstininkų kovos mašinoms įsigyti. Generolas pranešė, kad sprendimas visų pirma yra politinis, nes jau prieš metus jis žinojęs, kad tai bus vokiečių „Boxer“, nors oficialiai konkursas dar nesibaigęs ir nugalėtojas nepaskelbtas. Kita vertus, dabar jau buvęs asociacijos direktorius sako norėjęs, jog įsigijus ginkluotę, dalis jos aptarnavimo tektų asociacijos įmonėms. Taip būtų sugrąžinta dalis įsigijimo lėšų. Kilo triukšmas, kad esą V. Tutkus pasielgė neatsakingai ir netgi pakenkė visam projektui.
(19) 2014-06-05 36
Vyriausybė, užsimojusi griežtinti mokesčių administravimą, siūlo įpareigoti visus gyventojus periodiškai teikti informaciją apie turtą ir pajamas, o šiuos duomenis VMI galėtų tikrinti lygindama informaciją, gaunamą iš bankų, nuolaidų kortelių panaudojimo atveju, kelionių agentūrų ir pan.
(0) 2014-04-23 0
<em>Dauguma lietuvių – 64 procentai – pasisako už krašto gynybos finansavimo didinimą. Lietuvos partijos yra pasirašiusios susitarimą padidinti iki dviejų procentų BVP išlaidas gynybai ik
(32) 2014-03-24 0
Vyšegrado grupės valstybės – Lenkija, Čekija, Slovakija ir Vengrija – prašo Jungtines valstijas skubiai pradėti suskystintųjų dujų eksportą į Europą. Jungtinių Valstijų skalūnų dujos šešis kartus pigesnės, iš rinkos išstumtų „Gazprom“, o tai esą smogtų Maskvai stipriau nei visos kitos sankcijos kartu sudėjus: beveik pusę Rusijos valstybės iždo sudaro pajamos iš naftos ir dujų eksporto.
(15) 2014-03-17 2
Nuo tada, kai Lietuva tapo NATO nare, dalis lėšų nuo BVP tik mažėjo. Šiuo metu jis yra 0,78 proc. Dukart už Lietuvą mažesnė Estija gynybai skiria 1,7 proc.
(11) 2011-02-19 0
Anksčiau pavojingas atliekas naikinti į užsienį vežusi Lietuva dabar tai darys pati. Planuojama, kad jų naikinimas atpigs trečdaliu.
(22) 2010-08-19 0
Jei nebus imtasi priemonių prieš šalies kaštonus užpuolusią kaštoninę keršakandę, po 5 metų šių medžių gali nebelikti, teigia mokslininkai. Specialistai, aiškindamiesi, kodėl šalies kaštonai vidury vasaros atrodo pernelyg parudę ar visai be lapų, nustatė, kad Lietuvoje šiuos medžius puola neseniai mūsų krašte paplitę mikrodrugiai – kaštoninės keršakandės.
(0) 2009-05-22 1
Archeologai, baigę kasinėti Molavėnų piliakalnių kompleksą, sako iki šiol negalintys nei paneigti, nei patvirtinti, kad čia stovėta pilies, kurioje prieš beveik 700 metų užpuolus kryžiuočiams susidegino garsieji Pilėnų gyventojai.