Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Marijus Širvinskas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Marijus Širvinskas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(64) 2016-06-19 22
<i>Homoseksualios orientacijos žmonės neretai turi psichologinių problemų, bet jos yra palyginti mažytės su tomis, kurių turi seksualinių mažumų kritikai – plačioji, tradicines vertybes g
(2) 2013-04-25 0
Dar prieš suvokdami savo identitetą ar išmokdami skaičiuoti pinigus vaikai yra skatinami sieti savo statusą ir savivertę su daiktais. Tokį santykį su pasauliu jiems skiepija ne mokykla, ne knygos, o Jos Didenybė Reklama.
(4) 2013-03-21 0
Kur yra labai dideli pinigai, ten yra ir labai didelės problemos. Milijardai, skirti Ignalinos atominei elektrinei uždaryti, yra labai dideli pinigai. Todėl ir „Pinigų karta“, nuvykusi į Aukštaitiją, įsitikino, kad ir problemos ten labai didelės – nuo miniatiūrinių įtrūkimų iki išties rimtų reikalų.
(14) 2012-01-26 0
Generaliniam rangovui vis nesugebant patiekti preciziškai suprojektuotos įrangos elektros nebegaminančiai Ignalinos atominės elektrinei (IAE), jos eksploatavimo nutraukimas dar labiau užtruks ir kartu vis daugiau kainuos, nors Europos Komisija kaip tik projektuoja mažesnį finansavimą net tuo atveju, jeigu jėgainė būtų uždaroma pagal grafikus. Visagine jau pasigirsta kalbų, kad už turimus pinigus pavyks saugiai sandėliuoti branduolinį kurą, bet infrastruktūra su pastatais ir...
(67) 2010-05-02 0
Vyriausybei dar nespėjus pateikti sprendimo dėl laikmenų apmokestinimą numatančių Autorių teisių ir gretutinių teisių pataisų, jos penktadienį jau buvo užregistruotos Seimo sekretoriate. Dar labiau patobulinto įstatymo projekto autorius – Julius Dautartas, parlamento Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto narys.
(11) 2009-08-11 0
Studijas baigusiems teisės ir vadybos absolventams šįmet įsidarbinti sunkiausia. Tačiau daugiausia abiturientų aukštosiose mokyklose vėl rinkosi teisininkų ir vadybininkų specialybes.
(13) 2009-07-24 0
Varžybas dėl studijų krepšelių didele persvara laimėjo Kauno medicinos universiteto (KMU) siūloma medicinos programa. Tuo metu nė vieno krepšelio nesulaukusių programų vykdytojai teigia be galo nusivylę reformuotąja priėmimo sistema.
(2) 2009-07-09 0
Prasidėjus Aukštojo mokslo reformai, universitetai, norėdami pritraukti daugiau studijų krepšelių, priversti ir daugiau reklamuotis. Tačiau reklamai skiriamos sumos yra palyginti nedidelės, tad vargu ar tokias viliones įvertins abiturientai.