Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Dovilė Jablonskaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Dovilė Jablonskaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-01-04 4
Drėgni orai – ideali terpė virusams plisti. Tikėtina, kad sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis netrukus įsisiūbuos. Šeimos gydytojas Vytautas Kasiulevičius pataria, kaip saugotis nuo virusų ir ką daryti, jei vis dėlto susirgote.
(5) 2015-08-18 11
Sekmadienį sostinės centre, netoli Lukiškių aikštės, vilnietis Žilvinas pastebėjo ir net spėjo nufotografuoti Lietuvoje labai retą svečią – vabzdį maldininką. Gamtininkai neslepia nekantriai laukę kokio nors pranešimo apie šį vabzdį, o dar labiau norėtų jį patys aptikti.
(2) 2015-08-14 12
Skaitytojas Artūras Juodkrantėje pamatė ir nufotografavo 12 cm ilgio oranžinį gyvį, kuris dar ir skleidžia keistoką kvapą. Skubame aiškintis, kas gi šis padaras yra.
(1) 2015-08-14 11
Ketvirtadienį Smiltynėje Klaipėdiečiai ir miesto svečiai susidūrė su neįtikėtinu reginiu – delfinų poros šokiu. Išdykaujanti delfinų porelė buvo pastebėta maždaug už 50 metrų nuo pietinio molo Baltijos jūroje.
(28) 2015-06-04 -10
„Optimistiškas požiūris į gyvenimą ir į daugelio iš jūsų širdis verčia mane prašyti pagalbos. Tiesa, prašau jos ne sau, o pažįstamai šeimai: jaunai mamytei ir jaunam tėveliui bei jų mažai dukrytei“, – tokio laiško sulaukė 15min.lt redakcija. „Kaip ir visos jaunos šeimos į gyvenimą ji žiūri su šiokiu tokiu perdėtu optimizmu. Juk gyvenimas dar tik prasideda ir veda nežinomais keliais. O kur nuvedė šią jauną šeimą?“, – retoriškai klausia laiško autorė ir užsimena – ant bedugnės krašto.
(26) 2014-06-19 148
Klaipėdoje, S.Daukanto gatvėje, stūksančiame pastate gimsta „kūdikis“, kuris dienos šviesą turėtų išvysti po dviejų trijų savaičių. Įmonės „Vėjo projektai“ komanda baigia konstruoti modernų troleibusą-laboratoriją. Tačiau tai – tik pirmas laiptelis. Pagrindinis įmonės tikslas – sukurti inovatyvų ir ypač lengvą elektra varomą miesto autobusą, kurio geistų viso pasaulio viešojo transporto bendrovės.
(18) 2014-04-16 15
Tarpvyriausybinės klimato kaitos komisijos (IPCC) ataskaitoje mokslininkai teigia, kad klimato kaitos padariniai jau patiriami kiekviename žemyne ir vandenyne, jie yra rimtesni nei buvo tikėtasi, o ateityje tik dar labiau stiprės.
(4) 2014-02-07 2
Laimės svetur ieškantys, bet jos neradę emigrantai psichologines problemas sprendžia padedami Lietuvos specialistų. „Paskaičiau ir man palengvėjo. Labai dėkoju, kad atrašėte, kad radote laiko perskaityti mano laišką. Atsiprašau, kad parašiau su klaidomis. Atsiprašau, kad mintys šokinėja“ – nuotoliniu būdu emigrantus konsultuojantiems psichologams guodžiasi užsienyje gyvenantys lietuviai.
(3) 2014-02-03 1
Po studijų Vilniaus universitete diplomuotas Ernestas Bogdanovas mokslus tęsia Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre. Chemijos bakalauras per dvejus metus čia įgis apeigų ir švenčių organizavimo specialybę. Iš viso centras turi 849 auklėtinius, 50 iš jų – aukštųjų mokyklų absolventai.
(3) 2014-01-23 3
Kodėl astronautams, kosmonautams ir taikonautams kosmose tinsta smegenys ir sutrinka rega? Kaip apsaugoti žmogaus smegenis nuo pažeidimų, atliekant atviras širdies operacijas? Kaip prikelti iš komos žmones, turinčius sunkių smegenų sužeidimų?
(0) 2014-01-20 0
Biologines invazijas tyrinėjantiems mokslininkams tenka atsakyti į begalę iš pažiūros keistų klausimų. Pavyzdžiui, ką senovės vikingai atplukdė į Baltijos jūrą iš Šiaurės Amerikos pakrančių? Atsakymai, neretai rasti iš smalsumo, galiausiai atveda prie rimtų mokslinių darbų, nagrinėjančių biologinės invazijos poveikį gamtai ir žmogui. Tada paaiškėja, kad svetimkraštės augalų ir gyvūnų rūšys domina ne tik biologus, bet ir ekonomistus, technologus ar net politikus.
(1) 2013-08-08 0
Įtakos troškimas, jaunystėje padarytų klaidų taisymas, emocinio ryšio nusipirkimas ir savo asmeninio gyvenimo nustūmimas į antrą planą – psichologai sako, kad šios priežastys skatina tėvus šelpti jau suaugusius savo vaikus. Ekonomistai atkerta: be finansinės paramos jaunos šeimos tiesiog visiškai nuskurstų.
(35) 2013-06-20 16
Jie ambicingi ir arogantiški, bet tušti. Jie svajoja apie nuostabų gyvenimą, bet vengia atsakomybės ir sunkaus darbo. Narcizų karta – taip dabartinį jaunimą apibūdino JAV mokslininkai. Lietuvos psichologai, sociologai ir filosofai taip pat pripažįsta, kad mūsų jaunąją kartą apima susireikšminimo virusas.
(6) 2013-05-09 1
Mokytojai vis dar senoviškai nevengia savo mokinių pagąsdinti „profke“ lyg tai būtų didžiausias baubas. Tuo metu jaunuoliai – su universiteto diplomu kišenėje, tačiau be darbo – prašyte prašosi į profesines mokyklas, kad išmoktų amato. Aukštasis mokslas atsirūgsta, pradedama suvokti: geriau būti gerai apmokamu specialistu nei vidutinių gabumų vadybininku.
(9) 2011-11-12 3
Studentų dovana dėstytojui 80-ojo jubiliejaus proga mokslininką Laimutį Telksnį visuomenės akyse netikėtai pavertė pranašu – naujųjų technologijų guru.