Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Loreta Mačiulienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Loreta Mačiulienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-01-12 13
Kauno klinikų neurochirurgai pirmą kartą atliko operaciją, kurios metu į blyškiuosius smegenų branduolius implantavo elektrodus ir neurostimuliatorių reta ir sunkia liga – distonija – sergančiam vaikui.
(0) 2013-07-01 0
Šiemet bus paleisti pirmieji Lietuvos mokslininkų sukurti palydovai į kosmosą. Projektų autoriai sako, kad tai Lietuvai – istorinis įvykis.
(0) 2013-04-24 0
Premjeras antradienį vėl pakartojo – Visagino atominės elektrinės (VAE) projektas Lietuvai yra per brangus. Energetikos ekspertai nevienareikšmiai vertina Vyriausybės sprendimą praktiškai stabdyti šį strateginį projektą, o jį tęsti, tik jei strateginis investuotojas ir regiono partneriai atpigintų statybą ir naujos jėgainės elektros savikainą.
(3) 2012-09-26 0
Specialistai pastebi, kad dažnas, statantis ar renovuojantis būstą, renkasi pigias, tačiau ypač degias statybines medžiagas. Todėl kilus gaisrui, ugnis išplinta žaibiškai. Prasčiausia padėtis – privačiame sektoriuje. Gyventojų sąskaita dažnai taupo mažos bendrovės, statančios individualius ar sublokuotus namus.
(4) 2012-01-31 0
Žalieji ragina referendume išsiaiškinti, ar Lietuvai reikia naujos AE. Jų teigimu, šalies energetinę nepriklausomybę gali garantuoti tik energija iš atsinaujinančių šaltinių.
(10) 2010-12-21 2
Lietuva – penktoji šalis Europoje, kurios medikai ryžosi atlikti sudėtingą inkstų persodinimo operaciją, kai paciento ir donoro kraujo grupės skirtingos.
(1) 2009-07-15 2
90-metį švenčiantis vienas seniausių Lietuvoje Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus jubiliejų pasitinka atnaujinta ekpozicija ir naujai įrengta sale.