Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Rasa Lukaitytė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Rasa Lukaitytė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(36) 2011-11-11 0
Lietuva vis giliau grimzta į priklausomybę nuo Rusijos energetinių išteklių – visas reikalingas dujas ir didžiąją dalį elektros ji gauna iš Rytų kaimynės. Banko „Nordea bank Lietuva“ ekonomistas Žygimantas Mauricas skaičiuoja, kad per metus dujoms, elektrai ir naftai Lietuva išleidžia 8 mlrd. Lt ir šią situaciją būtina keisti.
(18) 2011-11-10 0
Problemos su skolomis nesusitvarkančia Graikija paveiks euro zoną, o kartu ir Lietuvą, kuri skolinasi tarptautinėse rinkose ir eksportuoja savo prekes. Dėl to sutarė trečiadienį Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute (TSPMI) surengtos diskusijos „Kas vyksta euro zonoje ir ką tai reiškia Lietuvai“ dalyviai.
(5) 2011-07-11 0
Baltijos šalių ir Baltarusijos regionas seisminiu požiūriu yra ypatingai ramus, tačiau planuojama Astravo atominės elektrinės (AE) aikštelė yra ant regioninio tektoninio lūžio. Tokius duomenis diskusijoje apie Baltarusijos ir Lietuvos AE projektus Seime pateikė Lietuvos geologijos tarnybos Giluminių tyrimų skyriaus vedėja Jurga Lazauskienė. Naujausi geologų duomenys rodo, kad seismiškai pavojingiausia yra Lietuvos šiaurės rytinė dalis.
(17) 2011-07-07 0
Studijas besirenkantis jaunimas privalo atsižvelgti į būsimų profesijų poreikį Lietuvoje, tvirtina personalo paieškos bendrovės „Strategic Staffing Solutions International“ vadovas Lietuvoje Andrius Francas. Jo nuomone, teisės fakultetus Lietuvoje reikėtų uždaryti kuriam laikui, o vadybos bakalauro studijų apskritai atsisakyti.
(0) 2011-05-21 0
Ūkio ministras Rimantas Žylius kartu su IBM viceprezidentu Džonu Keliu ir „IBM Research“ Ciuricho mokslinių tyrimų centro vadovu Matijumi Kaizersvortu susitarė dėl tolesnio glaudaus bendradarbiavimo tarp Lietuvos ir „IBM Research“, teigiama išplatintame pranešime spaudai.
(9) 2010-09-30 0
Lietuvos Vyriausybė, sutarusi bendradarbiauti su tarptautine bendrove IBM, steigia naują bendrovę Lietuvos IBM tyrimų centras. Kaip numatyta trečiadienio Vyriausybės nutarime, šios įmonės įstatinis kapitalas bus 700 tūkst. Lt, kuriuos įneš Ūkio ir Švietimo bei mokslo ministerijos.
(12) 2010-07-08 0
Vyriausybė kol kas neapsisprendė, kaip elgtis su dirbtiniu apvaisinimu. Sveikatos apsaugos ministerija parengė dvi alternatyvas, kaip spręsti nevaisingų šeimų problemą: liberaliąją ir konservatyviąją, tačiau kol kas sprendimas nepriimtas.
(48) 2010-03-17 0
Vyriausybėje vėl atgijo diskusijos dėl idėjos apmokestinti kūrinių atkūrimui asmeninėms reikmėms naudojamas atminties laikmenas. Atminties kortelių, USB atmintinių, asmeniniams kompiuteriams naudojamų išorinių ir vidinių neintegruotų pastoviosios būsenos (SSD) ir standžiuosius (HDD) diskus įvežančioms bendrovėms gali tekti mokėti specialų mokestį. Tai numatyta Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo pakeitimo ir papildymo projekte, kuris antradienį svarstyt...
(5) 2010-03-15 5
Vienos didžiausių pasaulio informacinių technologijų sprendimų ir konsultacijų bendrovių „Computer Sciences Corporation“ (CSC) antrinė bendrovė „CSC Baltic“ darbuotojų skaičių Lietuvoje ketina padidinti nuo 170 iki 400-500 darbuotojų.
(15) 2010-03-10 3
Lietuvoje verslą kurti yra lengva, kaip niekada iki šiol, o darbuotojams darbo sąlygos yra kur kas geresnės nei, pavyzdžiui, JAV. Tokiomis savo mintimis su skaitytojais antradienį DELFI konferencijoje dalijosi didžiausio pasaulyje mobiliųjų programų ir žaidimų portalo „GetJar“ įkūrėjas bei vadovas Ilja Laursas.
(50) 2009-11-04 3
Spalio 22 d. Lietuvoje ir pasaulyje oficialiai pristatyta naujausia „Microsoft Windows“ operacinė sistema „Windows 7“ vilioja ne tik legalios įrangos mėgėjus – praėjusios savaitės pabaigoje Antipiratinės veiklos asociacija policijai perdavė 106 kompiuterių IP adresus, iš kurių buvo galima nemokamai parsisiųsti nelegalią „Windows 7 Ultimate“ versiją. Policijai nustačius pažeidėjus, nelegalios įrangos turėtojams gresia 1000-2000 Lt baudos.
(14) 2009-11-02 0
Nelegaliai gautas kelio navigatorius vietoj patarimo išvažiuoti iš žiedo gali pasiūlyti įvažiuoti į keltą, nors šalia nebus nei vandens telkinio, nei paties kelto. Tuo turėjo progos įsitikinti dalis vartotojų, internete parsisiuntusių kelio navigatorių su Algio Greitai kuriamo Zbygniewo personažo balsu.
(15) 2009-09-16 0
UAB „Innovation Computer Group” (ICG) stabdo savo mažmeninės prekybos veiklą ir uždaro „ICG kompiuterių” parduotuves. Anot bendrovės, sprendimas išeiti iš mažmeninės prekybos verslo buvo priimtas įvertinus blogėsiančią šios rinkos perspektyvą.