Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Aurelija Malakauskaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Aurelija Malakauskaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(13) 2015-10-23 4
Lietuvai ir dar 10 Europos valstybių, „pamiršusioms“ rūpintis energijos vartojimo efektyvumu, gresia bylinėjimasis Europos Teisingumo teisme.
(12) 2014-04-09 0
Kelininkai susirūpinę: jeigu per artimiausius kelerius metus finansavimas kelių priežiūrai nedidės, gera dangų būklė esą liks tik prisiminimuose ir dejuos tada ne tik kelininkai, bet ir vair
(0) 2013-04-24 0
Premjeras antradienį vėl pakartojo – Visagino atominės elektrinės (VAE) projektas Lietuvai yra per brangus. Energetikos ekspertai nevienareikšmiai vertina Vyriausybės sprendimą praktiškai stabdyti šį strateginį projektą, o jį tęsti, tik jei strateginis investuotojas ir regiono partneriai atpigintų statybą ir naujos jėgainės elektros savikainą.
(0) 2012-11-20 12
Neilgai trukus lėktuvai iš Lietuvos per Lenkiją skris tiesesnėmis trasomis, o keleiviai už bilietus mokės bent keliais centais pigiau. Tokio efekto tikimasi Lietuvos ir Lenkijos oro navigacijos įmonėms pasirašius sutartį kurti funkcinį Baltijos oro erdvės bloką ir kartu teikti oro erdvės navigacijos paslaugas, praneša LRT „Panorama“.
(13) 2012-04-30 0
Lietuvos lazerių kūrėjai sako, kad Lietuva jiems – per maža, o mokslo įstaigos naujiems prietaisams pirkti dažniausiai neturi pinigų. Todėl įmonės daugiau dirba užsienio, o ne vidaus rinkai. Dalios Grybauskaitės teigimu, vietinio mokslo išnaudojimas ekonomikos vystymui kol kas gąsdinamai prastas.
(8) 2012-03-13 0
Visagino atominės elektrinės reaktoriaus kelias iki būsimosios jėgainės gali tapti politikų galvos skausmu. Jau šiemet reaktoriaus maršrutui rengti reikalingų 5 mln. litų Finansų ministerija siūlo ieškoti Kelių priežiūros ir plėtros programoje. Kelininkai, šiemet gavę ir taip menkesnį biudžetą, žada derėtis, kad lėšų reaktoriaus keliui rengti skirtų ir energetikai, praneša LTV „Panorama“.
(4) 2012-01-31 0
Žalieji ragina referendume išsiaiškinti, ar Lietuvai reikia naujos AE. Jų teigimu, šalies energetinę nepriklausomybę gali garantuoti tik energija iš atsinaujinančių šaltinių.
(4) 2011-10-24 1
Visagino atominę elektrinę statyti ketinanti japonų korporacija „Hitachi“ nagrinėja galimybes plėtoti ir kitokią veiklą Lietuvoje.
(10) 2011-10-03 0
Krematoriume Kėdainiuose, kuris pradės veikti gruodį, baigiami deginimo įrenginio degiklių, šilumokaičio, karščio mažinimo ir kitos įrangos montavimo darbai.
(4) 2011-09-19 0
Išanalizavusi giliavandenio uosto statybos galimybių studiją, Klaipėdos uosto plėtros taryba renkasi galbūt brangesnį, bet mažiau ginčų kelsiantį variantą.
(22) 2010-08-19 0
Jei nebus imtasi priemonių prieš šalies kaštonus užpuolusią kaštoninę keršakandę, po 5 metų šių medžių gali nebelikti, teigia mokslininkai. Specialistai, aiškindamiesi, kodėl šalies kaštonai vidury vasaros atrodo pernelyg parudę ar visai be lapų, nustatė, kad Lietuvoje šiuos medžius puola neseniai mūsų krašte paplitę mikrodrugiai – kaštoninės keršakandės.
(14) 2009-09-22 0
Nors nauja atominė elektrinė Lietuvoje pradės veikti ne anksčiau kaip po 10 metų, jai jau rengiami branduolinės fizikos specialistai.