Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Indrė Vainalavičiūtė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Indrė Vainalavičiūtė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(13) 2017-04-24 26
Kol Europa suka galvą, kaip užtikrinti visuomenės saugumą ir panaikinti terorizmo grėsmes, kinai ironiškai juokauja apie išpuolius. Jie sako, kad Kinijoje gali būti suimtas vien pagalvojęs apie ataką.
(0) 2017-04-05 56
Kai kurie tolimojoje Kinijoje laimės ieškoti susiruošę lietuviai vos ten nuvykę nustemba. Kelionių giduose reklamuojami pasakiški Didžiosios kinų sienos vaizdai ir pažadai patirti budistinę ramybę yra dūmų uždanga prieš kultūrinį šoką.
(0) 2016-10-06 -2
Nerimaujate, kad kas nors klausosi jūsų telefoninių pokalbių? Turime jums dvi naujienas: veikiausiai tai nėra valstybinės institucijos, nes jos neturi tokių pajėgumų, kad galėtų sekti kiekvieną mirtingąjį, o kita naujiena – jūs niekada nesužinosite, kad esate sekamas.
(0) 2016-08-10 15
„Matote, esu kalinys savo paties namuose“, – pokalbio pradžioje ėmė juokauti 80-metis Davidas Vanišvilis. Po to, kai 2008-aiais buvo okupuota Pietų Osetija, senolis tapo vietiniu šios okupacijos simboliu, mat principingai atsisako keltis pas vaikus į Gruziją ar kraustytis tolyn nuo „valstybine siena“ vadinamos linijos. Senolis, kuris nei baisiausiame sapne nesapnavo, kad vieną dieną tiesiai per jo kiemą nusidrieks spygliuotos vielos užtvarai, o per jo sodą kelis kartus per parą patruliuos ginkluoti kariai, nori likti ir mirti savo namuose, net jei šie ir stovi kažkam neparankioje vietoje.
(6) 2016-07-13 17
Ten, kur vyrauja lietuviškas kapitalas, svarbiausia – pinigai ir savininkai. Užsienio kompanijose egzistuoja grįžtamasis ryšys, kai darbuotojas padaro ką nors gera ir ką nors bloga, o mano kolegos juokauja, kad Lietuvoje egzistuoja „drožiamasis“ ryšys, kai su darbuotoju bendraujama tik tuo atveju, kai jam kas nors nepasiseka“, – sakė kompanijos „Wix“ filialo Lietuvoje vadovė Monika Laukaitė.
(2) 2016-06-14 37
„Jau tris dešimtmečius skendime bejėgiškume ir neviltyje, galvodami, kas trukdo atsitiesti ir atsikelti iš naujo. Stovime ant bedugnės krašto, jei išnyksime kaip tauta, visi virsime šešėliais ir dulkėmis“, – kalbėjo filosofas Vytautas Radžvilas Mokslų akademijoje vykusioje diskusijoje „Lietuva rinkimų išvakarėse: ar nušvis sąjūdinės vilties spindulys?“.
(4) 2016-04-15 31
Įgyti lietuvišką vairuotojo pažymėjimą panoręs Tomas (tikrieji vardas ir pavardė redakcijai žinomi – aut. past.) bandė laikyti jį anglų kalba, bet po pirmojo bandymo aštuonerius metus musų šalyje gyventis vyras nusprendė, kad jam lengviau bus tai padaryti lietuviškai. Ir neklydo.
(22) 2016-03-04 8
Sostinės savivaldybė kitą savaitę planuoja skelbti naują vežėjo konkursą, ir į sostinės gatves turėtų išriedėti nauji autobusai. Galimybe teikti viešojo transporto paslaugas sostinėje domisi lenkų, čekų, olandų įmonės, gauta užklausa ir iš Didžiosios Britanijos.
(16) 2016-01-15 38
Septynerius metus kriauklių liejimo ceche dirbusio ir mirtinų dulkių prisikvėpavusio 34 metų kauniečio Aivaro Petrošiaus neišgelbėjo net dvi plaučių persodinimo operacijos.
(5) 2015-09-10 24
Jei darbdavys jums penktadienio vakarą įbruka į rankas telefoną ir prašo iki sekmadienio laukti svarbaus skambučio, jūs tuo metu dirbate ar ne? Tarkime, kad darbdavys visai nenusiteikęs jums sumokėti už dvi laukimo dienas, bet jūs tuo metu nepaleidote svarbiojo telefono iš rankų, jaučiatės atidirbęs?
(0) 2015-08-07 16
Socialiniai, biomedicinos ir technologijų mokslai vėl puikavosi stojančiųjų pageidavimų sąrašų pirmosiose pozicijose, o apie tai, kokios specialybės nepritraukė pakankamai stojančiųjų, kalbama nenoriai.
(22) 2015-04-29 46
Pasyvūs, nenuovokūs ir net nenorintys domėtis tuo, kas jų laukia ateityje, – tokį lietuvių mokesčių mokėtojų paveikslą piešia finansų ekspertai.
(0) 2014-01-13 3
Tokia medicinos pažanga kaip įvairios plastinės ir korekcinės operacijos jau tapo kasdienybe, taip pat jau nustojome stebėtis mokslininkų pažadais priauginti ausį ar nosį. Bet visa tai, atrodo, vyksta kažkur toli kosminėms stotims savo įranga prilygstančiose laboratorijose.
(17) 2014-01-03 22
Kiauras dienas prilipę prie kompiuterių ekranų patogiuose biuruose, po darbo jie važiuoja namo prabangiais automobiliais, o darbinį nuovargį gydo atostogomis ten, kur niekada neatslenka lietuviška žiema – dažnai taip įsivaizduoja informacinių technologijų specialisto gyvenimą, kurio atlyginimas lenkia du vidutinius šalies darbo užmokesčius. Ar iš tiesų informacinių technologijų specialistų profesija išgyvena aukso amžių, kuriam ir pabaigos nematyti?