Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Svajūnas Ablingis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Svajūnas Ablingis

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2012-11-20 27
Nors lazerio pavadinimas skamba galbūt net kiek grėsmingai, šiuos įrenginius naudojame dažnas kartais net nežinodami. Pavyzdžiui, tokiu principu sufokusuotą spindulį naudoja šiuolaikiniai optinių diskų skaitymo ir rašymo įrenginiai. Na o ar žinojote, jog įprastinis DVD įrenginys gali virsti savadarbiu nedidelės galios lazeriu?
(9) 2010-04-20 0
Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centre, Nemenčinėje vyko kompiuteriniai Taikos meto užduočių operacinių pajėgų štabo ir padalinių valdymo grupių mokymai „Purpurinis lietus 2010”.
(0) 2009-11-18 0
Sparčiai vystantis biotechnologijų mokslui ima populiarėti įvairūs NDR testai, iš kurių kol kas dažniausiai atliekamas tėvystės nustatymas. Tėvystei nustatyti reikalinga palyginti vyro DNR su vaiko genų informacija. Šiam tyrimui imamas paciento kraujo arba epitelinių ląstelių mėginys, o kas vyksta toliau, išsamiai pasakojama video reportaže.
(2) 2009-11-09 2
Kraujo tyrimas – nemaloni, bet būtina procedūra. Kad žiūrovus supažindintų su jos eiga, DELFI.TV žurnalistai nepabijojo adatos dūrio ir sukūrė įdomų video siužetą apie bendrą kraujo tyrimą.
(2) 2009-10-17 1
Biotechnologijos – viena svarbiausių šiandienos mokslinių tyrimų ir pramonės šakų. Ypač populiarėjantys DNR moksliniai tyrimai svarbūs praktiniam pritaikymui - būten to biotechnologai ir siekia. Tačiau kaip šie tyrimai vyksta realybėje? Kokiu būdu mokslininkai suvaldo įvairias biochemines reakcijas?