Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Kristina Garalevičiūtė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Kristina Garalevičiūtė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2011-11-11 0
Studentai pradėjo rinkti gyventojų parašus, kad galėtų inicijuoti įstatymų pataisas.

Studentai siūlys studijų rezultatus peržiūrėti ne kas dvejus metus, kaip dabar, o kas pusmetį. Tam, kad gerai studijuojantys, tačiau už mokslą mokantys studentai, dažniau turėtų galimybę pereiti į nemokamas vietas.
(0) 2011-09-07 0
Ką tik pajudėjus naujųjų mokslo metų traukiniui, į jį nepateko net 2000 pedagogų. Nepaisant to, valstybė ir toliau rūpinasi naujų mokyklų statybomis, tiesa, smarkiai pavėluotai.
(1) 2011-07-23 0
Užvėrus mokyklos duris – pirmas žingsnis į didelį, realų gyvenimą. Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos direktorė Vilija Prižgintienė pastebi, kad abiturientai šį žingsnį žengia nusiteikę vis pragmatiškiau: skaičiuoja, kaip universitetuose įstoti į nemokamą vietą, ieško trumpesnių studijų, nes greičiau pabaigę – greičiau pradės užsidirbti.
(5) 2011-05-07 0
Klausimas, skatinantis ilgas diskusijas. O jei atsakymas būtų trumpas – „muzika”? Neįtikėtina, kad apsispręsti – juoda ar balta – gali padėti muzika? Ir lygiai taip pat tikėtina, kad 99 pasakytų – pramanas, ir tik gal koks vienas drįstų suabejoti – gal ir yra tiesos.
(10) 2010-12-21 2
Lietuva – penktoji šalis Europoje, kurios medikai ryžosi atlikti sudėtingą inkstų persodinimo operaciją, kai paciento ir donoro kraujo grupės skirtingos.
(13) 2010-06-21 0
Lietuvos sandėliuose guli daugiau kaip 20 tūkstančių, t. y. keturi penktadaliai nepanaudotų skiepų nuo kiaulių gripo.
(17) 2010-01-17 0
Gydytojų sąjunga sako, kad Lietuvoje – ligoninių tuštėjimo metas. Lietuvių gydytojai – vieni labiausiai emigruojančių medikų Europoje.