Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Eglė Digrytė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Eglė Digrytė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2015-09-08 3
Europos Sąjungoje (ES) norima uždrausti klonuoti ūkiniais tikslais laikomus gyvūnus, prekiauti jų produktais ir juos importuoti.
(2) 2015-06-02 65
Žaibas – vienas paslaptingiausių gamtos reiškinių, kurį gali pritraukti netikėčiausi dalykai. Štai Švedijoje žaibas neseniai vos nenutrenkė automobilyje mobiliu telefonu kalbančio vyro. Prieš porą metų Biržų r. žaibas trenkė į važiuojantį automobilį. Moteris, kuriai buvo implantuota metalinė plokštelė, pražudė 4 savo vyrus ir galiausiai buvo nutrenkta pati. Negyva krito prieš veidrodį plaukus besišukavusi mergina. Žaibas mus gali pasiekti net pro rozetę ar rakto skylutę.
(24) 2014-02-25 0
Po kelerių metų Europos Sąjungos (ES) rinkai turės būti gaminami ekologiškesni automobiliai. Leistinos naujų mašinų anglies dvideginio (CO2) išlakos riba 2020 m. turėtų sumažėti trečdaliu – nuo 140 g/km iki 95 g/km. Tai reiškia, kad jau kitą dešimtmetį nauji automobiliai 100 kilometrų suvartos bemaž trečdaliu mažiau nei dabar parduodamųjų vidurkis – vidutiniškai apie 4,1 litro benzino arba 3,6 litro dyzelinių degalų.
(2) 2013-08-06 0
Lietuvos raidą analizuojantys žmonės jau prieš gerą dešimtmetį nuspėjo, kad visuomenė sparčiai sens, išliks nepakanti imigrantams ir mažumoms, nors vis daugiau gyventojų save lietuviais vadins ne dėl etninės kilmės, o dėl to, kad bus mūsų šalies piliečiai. Jie prognozavo šeimos instituto pokyčius, neslūgstančią emigracijos bangą ir mažėjantį gimstamumą, tik nesitikėjo, kad gyventojų taip greitai neliks nė 3 milijonų.
(16) 2013-04-23 0
Be apgalvotos imigracijos politikos Lietuvą po 10–20 metų ištiks demografinė katastrofa – pavirsime pensininkų šalimi. Tokią niūrią prognozę skelbiantis Kanados ekonomistas ir verslininkas Artas DeFehras siūlo remtis savo gimtinės patirtimi – tuštėjanti Kanados Manitobos provincija ėmė vilioti jai naudingus užsieniečius. Rezultatas pranoko lūkesčius – nedarbas ėmė trauktis ir net per krizę buvo gerokai mažesnis nei šalies vidurkis.
(16) 2010-03-04 0
Moksleiviai šalies mokyklose išmoksta dominuojančios kultūros ir grupių normas laikyti vienintelėmis teisingomis, normaliomis ir gerbtinomis. Pagal tai jie vertina kitų tautų, rasės, tikėjimo atstovus, homoseksualus, neįgaliuosius – žmones, kurie Lietuvoje patiria netoleranciją ir diskriminaciją.