Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Liudvikas Jakimavičius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Liudvikas Jakimavičius

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(38) 2011-10-23 0
Pasaulyje dedasi keisti dalykai – sunku suvokti istorijos smagračių sukimosi dėsnius. Žiūrėk, iškyla galingiausios civilizacijos, antikiniai miestai valstybės: Atėnai, Sparta, Roma, Florencija, Venecija, suklesti tiesioginė demokratija, imperijos nusidriekia nuo jūrų lig jūrų, o po to sunyksta, susitraukia ir ilgiems šimtmečiams dingsta iš žemėlapių.
(0) 2010-07-27 0
Šiek tiek daugiau nei prieš dvidešimt metų kartu su Gintaru Varnu ir trupe Konservatorijos studentų aktoriukų kūrėme „Šėpos“ teatrą. Atrodė, kad pakanka įvardyti realybę, iš jos pasijuokti ir ji lyg sudžiūvęs molis sueižės, suskeldės, sutrupės ir nubyrės nuo mūsų kelioninių aulinių batų.
(19) 2010-03-05 0
Prieš dvidešimtį metų nežinau, kodėl, bet jautėmės šiek tiek geriau, nei šiandien. Buvo Sąjūdis, kuris turėjo tokių plaukiojančių salų (piliečių kalvių), kaip paveldosaugos ir gamtosaugos klubai, buvo studentija: filologai, fizikai, medikai, gamtininkai, kuriuos atpažindavai kaip savus iš žalio raiščio mitinge Vingio parke ar budėjimuose prie badaujančių Algimanto Andreikos ir Petro Cidziko palapinės Arkikatedros aikštėje.