Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Martynas Pasiliauskas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Martynas Pasiliauskas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-07-06 0
NFQ grupės vadovas Darius Lebedzinskas nelinkęs save vadinti verslininku.„Tas žodis man iki šiol neprilipo. Gal todėl, kad esu iš šeimos, kurioje nebuvo verslininkų“, – sako pašnekovas. Vis dėlto, žiūrint iš šono, D. Lebedzinskas verslininku vadintis tikrai gali: jo vadovaujama grupė Vilniuje ir Kaune vienija dvi bendroves, kuriose dirba per 150 darbuotojų, jos kuriami el. komercijos sprendimai yra žinomi visame pasaulyje, o bendrovės pajamos per metus augo 84 proc.
(0) 2013-05-20 0
Lietuvoje atvirųjų duomenų politika žengia tik pirmuosius žingsnius, bet jau skaičiuojama, kad visuomenei paviešinta informacija leistų sutaupyti nemažas pinigų sumas bei kurti darbo vietas.
(0) 2013-01-15 0
Didžiausioje elektronikos parodoje „Consumers Electronics Show“ dominavo milžiniški ekranai, liečiamieji kompiuteriai. Tačiau parodos švyturys, kažkada nušvietęs būsimas technologijų tendencijas, kiekvienas metais vis labiau temsta nuo Las Vegasą supančios dykumos dulkių.
(7) 2012-12-07 10
Iš bankininko kostiumo į laboratorinį chalatą su tikslu kurti tai, ko pasaulyje beveik niekas nedaro. Taip galima apibūdinti paskutinį Tomo Andrejausko žingsnį, kai jis paliko „Swedbank Markets“ tarnybos Lietuvoje vadovo kėdę ir stojo prie šiemet įkurtos biotechnologijų bendrovės „ProBioSanus“ vairo.
(8) 2012-11-02 0
Ar kada nors susimąstėte, kodėl labiau pasitikite vyrais, kalbančiais žemais balsais, ar kodėl moterims taip patinka Džeimsas Bondas? Pasirodo, žmogaus reakcija į tokius tarytum mažai reikšmingus psichologinius niuansus gali būti paaiškinta moksliškai.
(0) 2012-10-29 1
Tarptautiniu mastu mažoms Lietuvos bendrovėms užsienio rinkose lengviau kovoti susibūrus į klasterius. Ar lietuviai šį darinį jau atrado?
(99) 2012-10-15 0
Patariamajame referendume dėl Visagino atominės elektrinės rinkėjai pasisakė prieš branduolinės jėgainės statybas Lietuvoje. Suskaičiavus duomenis 1914 apylinkių iš 2017 apylinkių 34,07 proc. lietuvių pasisakė už atominės statybas, o 62,65 proc. – prieš.
(0) 2012-09-17 1
Rugpjūčio mėnesį Viduriniuose Rytuose buvo įtempta – virusai užpuolė didžiausias čia veikiančias energetikos sektoriaus bendroves, nuo jų nukentėjo ir Libano finansų sektorius. Iš kur toks aktyvumas ir kas už to slypi?
(3) 2012-08-10 0
Artėjant rugsėjo mėnesį Vilniuje vyksiančiai pasaulinio masto gyvybės mokslų konferencijai „Life Science Baltics 2012“ Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktorius Arūnas Karlonas teigia, kad Lietuvoje trūksta mokslo vadybininkų, kurie padėtų mokslininkams komercializuoti savo idėjas, tačiau pastebi, kad verslo atstovai jau pradeda suprasti mokslininkus ir jų darbo vingrybes.
(14) 2012-07-09 0
Ekonomistai atranda kompiuterinius žaidimus, o jų virtualias ekonomikas vadina rojumi. Neįtikėtina, tačiau kompiuterinių žaidimų generuojami finansų srautai seniai pranoko drąsiausias praeities prognozes. Kodėl?
(0) 2012-07-08 0
Dar kurį laiką nenuspręsime, kas iš tikrųjų yra išmanusis miestas, tačiau jau šiandien apie miestus mums daug gali pasakyti internetas ir jų gyventojų skaitmeninės informacijos trupiniai.
(17) 2012-06-05 0
Dienraščių pardavimai smunka, tiražai mažėja, priklausomybė nuo reklamos užsakovų auga, vartotojai nepatenkinti tiek reklama, tiek naujienų portalo kuriamu produktu – tokia liūdna šiandienos žiniasklaidos realybė.
(1) 2012-04-24 0
Vienas iš „Startup Monthly“ įkūrėjų, „Lockeed Martin Space Systems Company“ tyrėjas Vadimas Slavinas mano, kad Lietuva gali tapti šios Europos dalies „startup’ų“ bendruomenių centru.
(6) 2012-04-13 0
Praėjusią savaitę Lietuvoje vėl vyko diskusijos apie prisijungimą prie euro zonos, buvo prisimintas net aukso standartas. Tad argumentai „už“ ir „prieš“.
(10) 2012-03-19 54
Internetas nėra vien tai, ką mes kasdien matome vien tik savo pačių akimis. Šis globalusis tinklas – kaip ir daugelis dalykų pasaulyje, turi ir šviesiąją, ir tamsiąją pusę. Leiskimės į kelionę po nematomą internetą, kur prekiaujama ginklais, narkotikais, kur ieškoma samdomų žudikų, vyksta nelegalios lažybos.