Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Lina Balsytė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Lina Balsytė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-09-20 1
Vasaros pabaigoje visas pasaulis sunerimęs stebėjo JAV pakrantes, kur savo įniršį išliejo uraganas Irena. Kas yra uraganai ir kodėl jie tokie pavojingi – apie tai pasakoja Hidrometeorologijos tarnybos Klimatologijos skyriaus vedėja dr. Audronė Galvonaitė.
(3) 2010-11-04 2
Per masines informavimo priemones mus vis pasiekia naujienos iš Afganistano. NATO pajėgų patruliavimas, Lietuvos karių misija Afganistane, vietos gyventojų skurdas, nuolatinė įtampa ir pavojai, nesiliaujantys talibų išpuoliai, žūtys... Argi Afganistane gali būti ramu, taiku? Nejaugi?
(29) 2010-09-07 1
Mergaičių ir moterų diskriminacijos pasaulyje mastai – stulbinantys, teigia knygos „Half the Sky“ bendraautorė, buvusi vieno iš įtakingiausių Jungtinių Valstijų dienraščio „The New York Times“ korespondentė Sheryl WuDunn. Pasak jos, dėl šios diskriminacijos pasaulyje moterų yra 100 mln. mažiau nei vyrų. S.WuDunn pažymi, kad moterų priespaudos panaikinimas yra didžiulis XXI amžiaus moralinis iššūkis, prilygstantis XIX amžiaus kovai su vergija ir XX amžiaus k...
(19) 2010-05-19 0
Lietuva, pastaruosius pusantrų metų aktyviai siekianti pritraukti į šalį užsienio investicijų ir pirmaujanti pasaulyje pagal ne vieną aukštųjų technologijų parametrą, artimiausiu metu turėtų tapti Šiaurės Baltijos šalių aukštųjų technologijų paslaugų centru, teigia premjeras Andrius Kubilius.
(11) 2010-03-14 0
Kadais faktiškai „išmirę“ elektromobiliai visa jėga atgimė Tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje. Čia jie triumfavo beveik visų automobilių gamintojų stenduose, ne tik stebindami savo galimybėmis, bet ir bylodami apie naujos automobilių istorijos pradžią, kurioje visų prožektorių šviesos nukreiptos į aplinkai draugišką transportą.