Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Asta Kažukauskienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Asta Kažukauskienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-04-23 0
<em>Dauguma lietuvių – 64 procentai – pasisako už krašto gynybos finansavimo didinimą. Lietuvos partijos yra pasirašiusios susitarimą padidinti iki dviejų procentų BVP išlaidas gynybai ik
(1) 2013-10-24 1
Itin plačiai geoterminius vandenis savo šalies Ūkyje naudojantys islandai sako, kad geoterminę pramonę galima plėtoti ir Lietuvoje, ypač kai kitų energetinių išteklių kainos šoka į aukštumas. Lietuvoje žemės gelmėse glūdintis karštas vanduo kol kas naudojamas tik šilumai Klaipėdoje gaminti.
(0) 2013-07-15 0
Netoli Klaipėdos, Danės upės pakrantėje, archeologai spėja aptikę senovinės kuršių pilies ir gyvenvietės, kuri gyvavo iki vokiečių ordinui įkuriant Klaipėdą, liekanas. Atlikti tik žvalgomieji jos prieigų tyrimai, tačiau atradimą specialistai jau dabar vadina sensacija.
(6) 2013-03-29 0
Metų pradžioje Klaipėdos pakraštyje pradėjo veikti pirmoji Baltijos šalyse termofikacinė jėgainė, deginanti komunalines atliekas ir gaminanti šilumos bei elektros energiją. Gyventojai netrukus aplinkosaugininkams pasiskundė dėl galimai padidėjusios oro taršos. Šie, ištyrę mėginius, konstatuoja jokios taršos nenustatę.
(6) 2013-02-18 0
Klaipėdoje pradeda veikti pirmoji Baltijos šalyse termofikacinė jėgainė, deginsianti komunalines atliekas ir gaminsianti šilumos bei elektros energiją. Bandomuoju režimu įmonė dirba vos kelias savaites, tačiau aplinkosaugininkai jau gavo gyventojų skundą dėl galimos padidėjusios oro taršos.
(21) 2013-01-29 0
Pigesnė energija ir kelias į energetinę nepriklausomybę – taip apie skalūnų dujas kalba šalininkai, tačiau susiduria su skeptikų abejonėmis. Lietuvoje dar tik rengiamasi žvalgyti skalūnų dujų klodus, o gyventojai jau surado rėmėjų Seime ir Aplinkos komitetas šią savaitę prakalbo apie galimybę stabdyti žvalgybos konkursą.
(1) 2012-07-26 4
Šatrijos piliakalnio papėdėje besidarbuojantys archeologai skelbia radę unikalių radinių, kurie leidžia teigti, kad žmonės čia gyveno anksčiau nei manyta iki šiol. O ankstyviausio Šatrijos gyvenvietėje netikėtai užtikto kapo mįslę archeologams, matyt, narplioti teks ilgai.
(13) 2010-06-21 0
Lietuvos sandėliuose guli daugiau kaip 20 tūkstančių, t. y. keturi penktadaliai nepanaudotų skiepų nuo kiaulių gripo.
(2) 2010-03-17 0
Klaipėdos mokslo ir technologijų parko mokslininkai pradėjo tyrimą siekdami nustatyti kiek veiksmingas verslininkų siūlomas naujas kuro priedas.