Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Karolis Makrickas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Karolis Makrickas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-08-03 20
Egiptiečiai, be daugybės kitų dalykų, mums paliko ir piramides, kad jomis žavėtumėmės ir nesiliautume ginčytis, kaip vis dėlto jiems pavyko jas pastatyti. Tačiau dėl ko praėjus 2 tūkst. metų nuo šiandien mokslininkai suks galvas ir sakys, kad štai tų kilometrinių bokštų mes patys tai tikrai niekaip negalėjome pasistatyti... Ateiviai pastatė.
(2) 2015-02-10 15
Kol Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas nelabai sėkmingai kūrė taksi paslaugų bendrovę „Vilnius veža“ (kuri sudegė po Konkurencijos tarybos nuosprendžio ir dėl kurios veikiausiai bus serija teismų), pasaulyje labai išpopuliarėjo startuolis „Uber“ – jis sudrebino ir iš esmės keičia taksi paslaugų sektorių.
(4) 2014-11-12 11
Ne taip seniai troleibuso stotelėse biednesni studentai pavydžiai žiūrėdavo į tuos, kurie laiką galėjo stumti žaisdami gyvatėlę telefone „Nokia 3310“ ar rašydami SMS žinutes, kainuojančias 50 centų. O aukščiausio lygio futuristiškumas buvo per kelias minutes įkrauti WAP tinklalapį. Bet vos per daugiau nei dešimtmetį viskas taip pasikeitė, kad visavertis internetas gali atsiverti mūsų delnuose akimirksniu. Ir visa tai – dėl mobiliojo ryšio technologijų.
(0) 2014-07-29 17
Pačias utopiškiausias George’o Orwello romano „1984-ieji“ sekimo sistemas „perspjovėme“ su kaupu. Nors Teisybės ministerijos ir Minčių policijos neturime, tai, su kuo miegate ir ką galvojate, šiandien rūpi ne tik šešėliuose pasislėpusioms nacionalinio saugumo agentūroms, bet ir reklamos pardavėjams.
(18) 2014-03-17 2
Lankantis automobilių parodose dalelė po dalelės aiškėja dėlionė, kurioje matyti ateities automobilio veidas. Netolimos ateities automobilis – ne tik nekenksmingas aplinkai, bet ir bepilotis, su įdiegta antivirusine programa ir ugniasiene nuo programišių.
(5) 2013-11-25 -1
Liūdnos dienos, kai mafija ir diktatoriai važinėjosi juodais mersais, baigėsi. Jeigu norite išsiskirti, jums reikia šarvuoto „Dartz“ visureigio, kad nevykėliai prabangos pavydėtų, o priešai ir apgauti verslo partneriai jūsų raketomis ir minomis neįveiktų.
(9) 2013-08-26 0
Susivėlinę beveik trim dešimtmečiais 1984-ieji vis dėlto atėjo. Palydovų vaizdo kameromis gali būti stebimas bet kuris pasaulio kampelis, o jūsų pokalbius, susirašinėjimus ir kelionių įspūdžius socialiniuose tinkluose konspektuoja kadaise tik išgalvotas buvęs personažas Didysis brolis – dabar jis virto kūnu ir krauju, be to, už tai dar ir nemenką atlygį gauna.
(14) 2013-08-19 0
Prasidėjus XX a. JAV ne tik pasivijo lig tol mokslo tyrimų srityje pirmavusią Didžiąją Britaniją, bet ir gerokai ją pralenkė. Tai, kad JAV tapo stipriausia pasaulio ekonomika, lėmė ne tik naujovės švietimo sistemoje, mokslininkų iš Europos pritraukimas ar tokių asmenybių kaip Thomas Edisonas gimimas Naujajame žemyne, bet ir nuolat didinamos investicijos į lig tol neegzistavusias pramonės šakas: automobilių konstravimą, aeronautiką, komunikacijos technologijas, elektros ir energijos gamybą ir kt.
(14) 2013-07-22 5
Sakoma, kad neišvengiami tik du dalykai: mokesčiai ir mirtis. Bet ar tikrai? Kol moksliukai spuoguotais veidais ir baltais chalatais triūsia prie giltinės apgavimo mechanizmų, apsukresni lietuviai tobulina pažangiausias technologijas, leidžiančias išvengti pirmosios prievolės. Sukryžminkime šiuos dalykus ir gausime daktarą Frankenšteiną, turintį pakankamai pinigų, kad jis pats ir jo pabaisa gyventų amžinai.
(6) 2013-01-21 0
Mistiniams troliams veikiausiai pabodo gyventi po tiltais – jie išlindo ir taip užtrolino, kad net kalbos prievaizdai metų radiniu skelbia veiksmažodį trolinti. Net mano katė pradėjo trolinti pas mane ateinančius svečius. Šaunuolė! O šiaip – dėl „Twitter“ ir kitų socialinių tinklų populiarumo jūsų melagingą žinutę gali parodyti ir CNN kaip gryniausią tiesą. Štai kokia naujųjų technologijų jėga ir kaina. Beje, troliai gali ne tik pakenkti, bet ir jūsų verslą paskatinti…
(10) 2012-12-03 18
Praėjusiame numeryje žurnalas "Valstybė" rašė apie tai, kaip „Microsoft“ tapo didžiausia programinės įrangos gamintoja pasaulyje. Šiame numeryje tęsiame pasakojimą ir aiškinamės, kas pakišo koją „Microsoft“ naujovėms. Steve‘as Ballmeris žada, kad priešininkams nuo šiol neatiduos nė vieno centimetro ir su jais kausis visose srityse.
(13) 2012-07-03 0
Nesame labai kūrybingi. Nedavė Dievas Lietuvai per daug protingų žmonių, o, kai Algimantas Čekuolis išvyksta į užsienį, mūsų bendras intelekto koeficientas smarkiai krinta. Paprastai lietuvio kūrybingumas labiausiai pasireiškia tada, kai reikia vengti darbo ir už tai dar pinigą nuplėšti. Dar, žinoma, yra veikėjų, kurie parašė daugiau knygų, nei perskaitė, taip pat tokių, kurie puola kritikuoti tų kelių, kurie ką nors kuria. Bet nuo tokių niekam geriau nepasidaro....
(42) 2010-08-11 5
Jei intelekto testas nustato intelektualumą, ką tuomet vadiname intelektu? Ar galime matuoti intelektą, neapibrėžę, kas tai yra? Intelektas paveldimas ar įgyjamas? Jis kinta ar visą gyvenimą lieka toks pats? Ar galima Nobelio premijos laureatą, nemokantį elgtis su pinigais, vadinti kvailiu, o universiteto nebaigusį ar iš jo pašalintą milijonierių – protingu?
(12) 2010-04-05 4
Dabartiniai Kinijos vadovai ne veltui savo laiku baigė inžinerinės pakraipos studijas. Prieš užleisdami vietą baigusiesiems teisę, ekonomiką ir politologiją, jie užtikrino savo šalies, kaip retųjų metalų eksportuotojos ir moderniųjų technologijų gamintojos, ateitį.