Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Šarūnas Černiauskas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Šarūnas Černiauskas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(68) 2017-04-03 123
Turbūt daugeliui teko girdėti, kaip „prie ruso buvo geriau“, o Sovietų Sąjunga negailėjo išteklių ūkio ir pramonės atstatymui trijose okupuotose Baltijos valstybėse. Latvijos mokslininkas Gatis Krūminis ėmėsi griauti šiuos mitus visiems laikams.
(0) 2015-09-18 2
Valstybinio mobiliojo ryšio operatoriaus atsiradimas – vis realesnis scenarijus. Susisiekimo ministerija aktyviai palaiko valstybinės įmonės „Lietuvos radijo ir televizijos centras“ (LRTC) pastangas gauti vieną iš mobiliųjų operatorių naudojamų ryšio dažnių. Kad tai pavyktų, ministerija netgi pasiryžusi atsisakyti didelių įplaukų į valstybės kišenę.
(13) 2015-07-22 13
Netrukus Lietuvoje gali būti sukurtas naujas mobiliojo ryšio operatorius. Netrūksta manančių, kad į rinką, kur jau seniai pešasi „Omnitel“, „Bitė“ ir „Tele2“, turėtų žengti dar vienas žaidėjas. Šįsyk – valdomas valstybės.
(12) 2014-12-12 27
<p><strong>Rusija neketina nusileisti Vakarų spaudimui ir gali pereiti prie dar labiau priešiškos laikysenos, teigia Pereinamųjų demokratijų projekto vadovas, buvęs JAV karinės žvalgybos pare
(1) 2014-09-07 3
Jei ne ekonominis sunkmetis, galbūt Dzūkijos miškuose jau riaumotų meškos. Aplinkosaugininkams darosi vis sunkiau suvaldyti įžūlėjančius uogautojus ir grybautojus, todėl jie juokaudami ėmė svarstyti, kad galbūt meškos būtų efektyvesnė miškų apsaugos priemonė. Kai ekonominiai sunkumai pamažu traukiasi, kyla klausimas, ar tikrai realu Dzūkijos nacionaliniame parke įveisti meškų.
(29) 2014-08-08 32
Socialiniame tinkle „Facebook“ plinta nauja agitacija, skirta įžūlių vairuotojų auklėjimui. Akcijos sumanytojai siūlo naudoti šmaikštų ir kiek vulgarų lipduką, kuris tikrai pajėgus sugadinti vairuotojui dieną. Tačiau policija įspėja, kad naudojimasis šia naujove gali užtraukti atsakomybę ne gatvių chuliganui, o jį „apdovanojusiam“ piliečiui.
(1) 2014-04-25 0
Penktadienio popietę, balandžio 25 d., Smiltynėje kilo gaisras. Bendrasis pagalbos centras nurodo, kad 11.55 val. telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kuršių Nerijos nacionaliniame parke, ties Alksnynės kontrolės postu, dega miškas.
(31) 2013-10-09 0
Amerikiečių kompanija „Chevron“ traukiasi iš skalūnų dujų paieškos konkurso. Nurodoma, kad šį sprendimą lėmė pasikeitę įstatymai, tačiau žurnalistų kalbintas energetikas Vaclovas Miškinis neatmeta, kad įtakos galėjo turėti ir gyventojų pasipriešinimas. Pačios bendrovės laiške - užuominos apie piktybišką kai kurių politikų veiklą.
(65) 2013-07-01 0
Vilniaus savivaldybė baigia pasiruošimą pirmadienį startuosiančiai viešojo transporto pertvarkai. Gyventojams informuoti pasitelktos savanorių pajėgos, 80 metų ar vyresniems vilniečiams žadamas nemokamas važiavimas. O automobilių vairuotojai ir keleiviai, miesto valdžios nuomone, patys norės persėsti į viešąjį transportą – tokio sprendimo nauda jie esą įsitikins spūstyse, žiūrėdami į pro šalį skriejančius autobusus.
(35) 2013-06-13 1
Seime ketvirtadienį priimtos Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisos, gerokai pakoreguosiančios techninių apžiūrų specifiką. Vienas svarbiausių pakeitimų – tai, kad galiojančio techninės apžiūros pažymėjimo neturinčios transporto priemonės nebebus galima registruoti. Be to, numatytos kur kas griežtesnės sankcijos eismo taisyklių pažeidėjams. Nedrausmingiesiems bus galima teisę vairuoti atimti net dešimties metų laikotarpiui.
(0) 2013-05-20 -1
Alytiškis Vytautas Uosaitis užkūrė nuosavą verslą: prieš kiek daugiau nei pusmetį įkurta įmonė, prekiaujanti ekologiškomis statybinėmis medžiagomis, jau generuoja maždaug 100 tūkst. Lt/mėn. apyvartą ir sėkmingai auga. Sėkmės receptas, anot alytiškio, paprastas: paneigti mitą, kad iš ekologiškų medžiagų statomi namai gerokai brangiau kainuoja.
(7) 2013-04-26 0
Premjeras Algirdas Butkevičius ketvirtadienį Seime pristatė Vyriausybės darbo grupės pasiūlymus dėl energetikos strategijos.
(6) 2013-03-22 0
Ruošdamasi vadinamųjų greitųjų autobusų paleidimui, Vilniaus savivaldybė deda visas pastangas, kad jie iš tikrųjų būtų greiti. Siekdama suteikti daugiau erdvės būsimiesiems maršrutams, savivaldybė braižo naujas viešojo transporto juostas judriausiose sostinės gatvėse.
(31) 2013-01-16 1
Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas Seimui teikia Vilniaus metropoliteno įstatymo projektą. Jam pritarus, Vyriausybė ieškos strateginio investuotojo ir steigs metro projekto įgyvendinimo bendrovę. Prie socdemo siūlymo prisidėjo dar keli Seimo nariai – tiek iš valdančiųjų, tiek iš opozicijos.
(21) 2013-01-12 0
Algirdo Butkevičiaus Vyriausybė į valdžią atėjo su ambicingais planais transporto sektoriuje. Be tradicinių investicijų į kelius ir geležinkelius, ypatingą dėmesį žadama skirti elektromobilių panaudojimo plėtrai – šiomis transporto priemonėmis norima pakeisti dabar valdininkų naudojamus automobilius.