Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Artūras Ketlerius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Artūras Ketlerius

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(29) 2018-06-01 1
Pagal alkoholio suvartojimą pirmaujančioje Lietuvoje įgyvendintų alkoholio ribojimo priemonių kol kas turėtų pakakti ir naujų draudimų priimti nebūtina, mano Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) ekspertai.
(5) 2011-11-01 0
Vietoj paprasto žemėlapio – Google Maps, namų darbai užduodami specialiai sukurtame tinklapyje. Kol vieni svarsto, kaip geriausiai pritaikyti šiuolaikines technologijas mokyklose, Telšių „Džiugo“ mokyklos geografijos mokytojas ir tinklaraštininkas Tomas Ubartas jau eksperimentuoja, dirbdamas su mokiniais.
(2) 2011-11-01 0
Išmanieji telefonai sėkmingai įsiskverbė į Lietuvos rinką, atverdami naują nišą programuotojams, kuriantiems mobiliųjų telefonų programas. Tačiau vietiniai vartotojai pasigenda lietuviškų programų gausos savo telefonams. Tokias programas kuriantis programuotojas Linas Valiukas mano, kad mažesnį pasirinkimą iš esmės Lietuvoje nulemia maža rinka ir dėl to esanti nedidelė konkurencija.
(0) 2011-10-13 0
Duomenų vagystės tapo įprastu reiškiniu internetinėje erdvėje. Tačiau programišiai taikosi ne vien tik į asmeninius kompiuterius – nacionalinės svarbos objektai taip pat domina kompiuterių specialistus.
(22) 2011-10-07 0
Kuro kainoms degalinėse mušant rekordines aukštumas, žvilgsnis savaime krypsta į alternatyvias transporto priemones.
(12) 2010-07-22 0
Trečiadienį premjeras Andrius Kubilius ir švietimo viceministrė Nerija Putinaitė pasveikino geriausius šalies abiturientus ir jų mokytojus. Iš viso medaliai ir garbės raštai įteikti 39 vidurinių mokyklų ir gimnazijų abiturientams ir 15 profesinio ugdymo mokyklų geriausiems moksleiviams.
(10) 2010-07-15 0
Antradienį vykusioje konferencijoje „Elektromobiliai Lietuvoje: realybė, iššūkiai ir problemos“ susisiekimo ministras Eligijus Masiulis ir ūkio ministras Dainius Kreivys kalbėjo ne tik apie šių transporto priemonių ekologiškumą. Renginyje atskleisti planai ateityje mūsų šalyje pradėti elektra varomų automobilių gamybą.
(5) 2010-07-08 0
Žmonės, jungdamiesi prie grupių socialiniuose tinkluose, dažnai nepagalvoja, kaip gali būti panaudota jų asmeninė informacija ir kodėl tokios grupės kuriamos. Dažniausiai jos tampa vienu iš pasipelnymo būdų fiktyvių grupių įkūrėjams – jie parduoda pačias grupes arba pateikia informaciją apie asmenis, siekdami įsiūlyti reklamos vietą.