Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Rūta Lankininkaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Rūta Lankininkaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-10-23 0
Lazdijų rajone, Metelių regioniniame parke, įrengta nauja lankytojų centro ekspozicija. Kompiuteriniuose terminaluose galima rasti ne tik informaciją apie regioninį parką, bet ir susipažinti su labai reta rūšimi, įrašyta į Raudonąją knygą – baliniais vėžliais.
(6) 2013-06-26 0
Besirengiant Europos krepšinio čempionatui, įgytą patirtį lietuvių verslas sėkmingai parduoda Ukrainoje. Kijeve statoma arena, panaši į Kauno „Žalgirio“ areną, o Charkove – panaši į Klaipėdos.
(0) 2013-03-18 0
Lietuva ir Lenkija baigia pagrindinius parengiamuosius elektros energijos perdavimo jungties darbus – elektros linijos statybos pirkimų procedūras. Lenkija, lig šiol vėlavusi su parengiamaisiais darbais, pastaruoju metu daro didelę pažangą.
(19) 2012-01-29 -2
Lietuva, Lenkija ir Ukraina kuria naują bendrą karinę brigadą. Lietuvos kariuomenės vadas Lenkijoje apžiūrėjo jau įkurtą bendros brigados vadavietę ir iš lenkų gavo dar vieną kvietimą dalyvauti naujame specialiųjų operacijų pajėgų projekte.
(11) 2012-01-16 1
Geoterminį šildymą įsirengusi vieno Alytaus daugiabučio bendrija džiaugiasi, kad už šilumą jau moka 3 kartus mažiau nei kiti alytiškiai. Tačiau tuo pačiu ji nebegali pretenduoti į Vyriausybės paramą daugiabučių renovacijai, praneša LTV „Panorama“.
(15) 2012-01-05 0
Šalia Marijampolės, Puskelnių gyvenvietėje, pastatyta mobiliojo ryšio bazinė stotis turės būti nugriauta. Tokią nutartį paskelbusi Aukščiausiojo teismo kolegija nustatė, kad ji pastatyta nepaisant kaimo bendruomenės viešojo intereso. Nustatinėjama ir valdininkų atsakomybė.
(10) 2011-11-14 0
Baltarusija baigė darbus, būtinus pradėti atominę jėgainę – nutiesė kelius ir geležinkelį, iki atominės aikštelės atvedė visas komunikacijas.
(10) 2011-10-03 0
Krematoriume Kėdainiuose, kuris pradės veikti gruodį, baigiami deginimo įrenginio degiklių, šilumokaičio, karščio mažinimo ir kitos įrangos montavimo darbai.
(2) 2011-09-15 0
Varėnoje ir Jonavoje dirbantiems ir gyvenantiems studentams sudarytos sąlygos siekti mokslų Alytaus kolegijoje neišvykstant iš savo miesto.
(12) 2010-07-23 -1
Gamtosaugininkai pastebi, kad Lietuvoje didėja į Raudonąją knygą įrašytų balinių vėžlių populiacija. Siekiant juos išsaugoti, rengiamos naujos buveinės. Didžiausios jų yra Dzūkijoje, Metelių regioniniame parke, praneša LTV. Tačiau kol kas baliniai vėžliai vis dar priskiriami prie išnykimo ribos esančių gyvūnų grupei.