Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Džiugas Paršonis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Džiugas Paršonis

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(18) 2013-03-27 1
Galbūt klystu, bet drįstu teigti, kad neprenumeruojate žurnalo „Dulkių siurblių pasaulis“, nemaigote pelės mygtuko dešimt kartų per minutę, laukdami, kada gamintojo svetainėje bus paskelbta apie naują modelį su vandens filtru, ir tikriausiai neskelbiate „YouTube“ pačių filmuotų klipų, kuriuose lyginate įvairių gamintojų siurblio žarnų elastingumą.
(53) 2013-03-04 0
Vienas „Google“ įkūrėjų, Sergejus Brinas, kalbėdamas TED konferencijoje Los Anžele užsipuolė telefonus. Telefonai, pasak pono Brino neleidžia mums natūraliai bendrauti. Jie yra nenatūralus barjeras, trikdis, kliūtis žmonėms išlaikyti įprastą kontaktą susitikus akis į akį.
(10) 2012-01-18 1
Prieš didžiąsias šventes JAV Kongrese buvo pradėtas svarstyti įstatymas, visame pasaulyje žinomas kaip SOPA (Stop Online Piracy Act). Pagal šį įstatymą, JAV įpareigos domenų teikėjus nustoti teikti paslaugas svetainėms, įtariamoms autorinių teisių pažeidimu.
(30) 2010-08-18 0
Ne mano žodžiai, bet aš neprieštarauju. Knygos „galą“ po penkių metų pažadėjo žinomas futuristas, „One Laptop Per Child“ projekto iniciatorius Nicholas Negroponte. Žinoma, ta pabaiga nebus galutinė, tačiau popierinė knyga taps kolekcininkų ir suvenyrų medžiotojų, o ne masinio skaitytojo pirkiniu.