Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Kristina Zentelytė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Kristina Zentelytė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-03-07 0
Nedarbo lygis mūsų šalyje vis dar nemažėja, tačiau dėl didėjančios emigracijos konkurencingų specialistų trūkumą įmonės pradeda jausti jau dabar. KTU Karjeros centras pastebi tendenciją, kad pastaruoju metu įmonių vadovai gerokai dažniau vertina studentus kaip potencialius jų įmonių darbuotojus – siekia iš anksčiau užmegzti kontaktus su studentais, aktyviau vykdo praktikų programas, steigia stipendijas.
(21) 2010-11-10 1
Vis daugiau jaunų žmonių, baigusių bakalauro studijas, nesiryžta studijuoti magistratūros programų Lietuvoje ir išvyksta ieškoti laimės svetur – renkasi nekvalifikuotus darbus. Priežastis akivaizdi – universiteto absolventui Lietuvoje rasti darbą, už kurį gaunamo atlyginimo pakaktų kokybiškam gyvenimui ir antrajai studijų pakopai apmokėti, labai sunku.
(18) 2010-09-02 0
Universiteto valgykloje per pietų pertrauką driekiasi didžiulės eilės, tačiau vasarą studentai čia apsilanko ne vien dėl mažų maisto kainų. Atostogų metu universitete jie mokosi savarankiškai, paprastai pagal griežtą planą siekia užsibrėžto tikslo – išmokti kalbą, išlaikyti tarptautinį testą ar gilintis į vieną konkrečią sritį.