Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Alfonsas Kazitėnas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Alfonsas Kazitėnas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-05-10 0
Artinantis pavasariui, kai tik vėjas paskleidžia drėgme ir šviežumu kvepiantį dvelksmą, atgyja paukščiai. Pastoviomis poromis gyvenantys ima rodyti vienas kitam prielankumą. Poros neturintys sujunda ieškoti gyvenimo draugių sezonui ar paprasčiausių meilužių tam kartui.
(3) 2011-01-26 0
Biržų krašte viena medienos perdirbimo bendrovė švenčia gražią sukaktį. Lygiai prieš 20 metų, 1990-ųjų gruodį, įregistruota uždaroji akcinė bendrovė „Tyla“. Įmonė visiškai pateisina pavadinimą, apie ją mažai ką težino vietiniai. Bendrovės savininkai nesigarsina apie darbus, reklama jų nesudominsi. Tyliai dirba, kantriai atlaikydami visas užslenkančias negandas. Savo gaminiais puošia europiečių gyvenimus, o 150 biržiečių parūpina darbo vietas.
(3) 2010-09-22 0
Biržietis Valdis Jakubėnas verslo keliais pasuko daugiau kaip prieš dešimt metų. Užušilių kaime su bendraminčiais įsigijo dalį buvusių kolūkio mechaninių dirbtuvių, jose įkūrė lentpjūvę. Žinia, Biržų kraštas miškingas, medienos ne stygius. Pirko iš urėdijos menkaverčius rąstelius, pjaustė juos į ruošinius, gamino padėklus ir eksportavo į Vokietiją.