Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Martynas Žilionis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Martynas Žilionis

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2018-04-05 4
Jeigu manote, kad su pinigais elgiatės protingai, tai veikiausiai klystate. Ir jeigu atrodo, kad dabar eurais viskas kainuoja tiek, kiek kainavo litais, tai gali būti, kad smegenys žaidžia su jumis tam tikrą žaidimą.
(18) 2018-04-02 49
Daugelis pirkėjų tikėjosi, kad į Lietuvos rinką įžengęs vokiečių prekybos tinklas „Lidl“ pasiūlys mažesnes ar bent jau sąžiningas kainas, kurias jie ne kartą matė lankydamiesi tinklo parduotuvėse kitose šalyse.
(9) 2017-08-26 20
Įtakingiausiai Lietuvoje laikomi ekonomistai sutaria, kad kita didžiulė pasaulinė ekonomikos krizė bus, ji paveiks ir mūsų šalį.
(16) 2017-04-28 -3
Paskelbus naujausius duomenis apie atlyginimų vidurkius šalies įmonėse ir organizacijose, paaiškėjo, kad daugiausia Lietuvoje uždirba farmacininkai.
(5) 2017-01-13 7
Nuo metų pradžios įsigaliojus naujiems įstatymams aiškėja vis daugiau detalių, kam dar teks patuštinti pinigines „Sodros“ naudai.
(10) 2016-10-31 31
Automobilio techninė apžiūra (TA) ne vienam gali tapti galvos skausmu. Dėl to vis dar ieškoma pažįstamų, kurie padėtų už atlygį ją atlikti fiktyviai. Kiek dabar kainuoja tokia paslauga ir kaip „sukasi“ jos vykdytojai?
(5) 2016-07-27 2
Šiemet pelningiausios profesijos atstovai uždirba gerokai mažiau nei prieš metus, tačiau vis tiek yra geriausiai apmokami. Portalo delfi.lt žurnalistas pasidomėjo, kokių profesijų darbuotojai šiuo metu gauna didžiausią atlyginimą ir kokių specialistų paklausa darbo rinkoje didžiausia.
(5) 2016-02-11 -4
Jeigu pačią didžiausią pernai išmokėtą vieno mėnesio algą padalintume gaunantiems minimumą, pradžiuginti galėtume daugiau kaip 700 gyventojų. Nepaisant kalbų apie didelį darbo jėgos apmokestinimą, šalyje yra darbuotojų, kuriems oficialiai mokamas šimtatūkstantinis atlyginimas.
(2) 2016-02-04 27
Skelbimų portalai, kurių akcininkų susijungimą tiria Konkurencijos taryba, panašu, netruko pasinaudoti nauja padėtimi. Kai kurias paslaugos jie pabrangino kone dvigubai – esą tai padaryta klientų labui. Tačiau šie jau ieško alternatyvų.
(9) 2016-01-11 9
Didesniems prekybos centrams – mokestis nuo apyvartos, bankams – nuo valdomo turto, o į biudžetą surinkti pinigai – naujoms išmokoms už vaikus. Tokie prieštaringai vertinami naujos Lenkijos valdžios užmojai jau skinasi kelią parlamente. Kritikuoti tokius Lenkijos planus tučtuojau suskubo ekspertai iš Lietuvos.
(31) 2010-10-04 0
Pranešimai autorių teisių tema dažnai sukelia nemažą dalies internautų pasipiktinimą (jei ne atvirą priešiškumą). Vargu, ar jiems visiškai nerūpi rimta ar lengvesnė literatūra, kinas ir muzika, patys kūrėjai, tūkstančius įdarbinančius, mokesčius mokančios kūrybinės industrijos. Tad iš kur tokia reakcija?