Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Arvydas Praninskas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Arvydas Praninskas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2017-01-25 47
Ėmus silpnėti šilumą iš pusiaujo nešančiai Golfo srovei, klimatas neišvengiamai pasikeistų visoje Europoje, bet labiausiai permainas pajustų šiaurinė žemyno dalis.
(26) 2015-05-18 25
Kylanti afrikiečių migracijos banga šiame šimtmetyje gali gerokai pakeisti Europos gyventojų odos spalvą.
(9) 2015-02-11 17
Dabartinės Europos Sąjungos egzistavimui gresia labai panašūs pavojai, kaip ir senovės Romai po respublikos žlugimo, mano aiškių istorinių panašumų įžvelgiantys mokslininkai.
(3) 2015-01-26 0
Maroke beveik prieš 4 metus aptiktas meteoritas iš Marso sukėlė didelį mokslininkų susidomėjimą. Manoma, kad jis liudija, jog šioje planetoje egzistavo gyvybė.
(15) 2015-01-06 13
Viena svarbiausių geopolitinių permainų 2015-aisiais bus stiprėjanti Kinijos karinė galia Azijos jūrose ir Ramiajame vandenyne. Tai iššūkis tradiciniam JAV dominavimui šiame regione ir perspėjimas kol kas draugiškai kaimyninei Rusijai.
(1) 2012-02-01 0
Su biologijos mokslų daktaru Aivaru Ratkevičiumi, vadovaujančiu Lietuvos kūno kultūros akademijos Taikomosios biologijos ir reabilitacijos katedrai ir dirbančiam tiriamąjį darbą Aberdyno (Škotija) universitete, kalbamės apie genetinių tyrimų pasiekimus ir jų atveriamas perspektyvas.
(1) 2011-12-21 0
Apie nanotechnologijų srityje dirbančių mokslininkų tyrimus ir pasiekimus kalbamės su Vilniaus universiteto Chemijos fakulteto Nanotechnologijų ir medžiagotyros centro (NanoTechnas) vadovu prof. habil. dr. Arūnu Ramanavičiumi.
(0) 2011-09-25 0
Kokie svarbiausi lazerių tyrimų Lietuvoje pasiekimai pastaraisiais metais, kaip prie jų prisidės Vilniaus Saulėtekio slėnyje statoma Didelio intensyvumo lazerių laboratorija ir lazerių kompleksas „Naglis“, pasakoja Vilniaus universiteto Lazerinių tyrimų centro mokslininkai: centro vedėjas prof. habil. dr. Valdas Sirutkaitis, doc. dr. Mikas Vengris ir dr. Rytis Butkus.
(5) 2011-04-15 0
Per ateinantį dešimtmetį lietuviškos lazerių kompanijos įsitvirtins puslaidininkinės elektronikos pramonėje – taip, kaip per praėjusį dešimtmetį sugebėjo įsitvirtinti mokslinėje rinkoje. Ši rinka dešimtis kartų didesnė už mokslinę, – tvirtina lazerių technologijų pasiekimais garsėjančios bendrovės „Ekspla“ generalinis direktorius Kęstutis Jasiūnas.
(2) 2011-03-11 0
Atvirąją interneto tinklalapių turinio valdymo sistemą „ImpressPages CMS“ plėtojantys Audrius Jankauskas, Mindaugas Stankaitis ir Mangirdas Skripka perkėlė verslą į D. Britaniją ir džiaugiasi stiprėjančiu „ImpressPages CMS“ bendruomenės palaikymu.
(4) 2011-01-26 0
Ar įmanoma Lietuvoje išgyventi ir galbūt net prasigyventi iš skaitytojų pamėgto asmeninio tinklaraščio? Apie tai mintimis dalijasi patyręs „blogeris", interneto konferencijos LOGIN sumanytojas ir rengėjas Arnoldas Rogoznyj.
(10) 2010-12-27 0
„NetBSD“ OS plėtojančios organizacijos „The NetBSD Foundation“ narys Mindaugas Rasiukevičius „nuo nulio“ sukūrė jai skirtą ugniasienę – naują paketų filtrą (NPF). Pasak Mindaugo, sutikusio papasakoti „Balsas.lt“ skaitytojams apie „NetBSD“ plėtros projektą, ši užduotis jam buvo tikras inžinerinis iššūkis.
(22) 2010-12-01 0
Dar šiais metais bus pradėtas techninis lietuviškų tinklalapių, pažeidinėjančių autorių teises, blokavimas, pranešė Lietuvos Antipiratinės veiklos asociacijos (LANVA) pirmininkas Vytas Simanavičius. Su juo kalbamės apie permainas LANVA kovoje su interneto piratais.
(4) 2010-10-27 0
Lietuvos kriminalinės policijos biuro Nusikaltimų elektroninėje erdvėje valdybos pareigūnai virtualioje erdvėje budi 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Apie jų darbą sutiko papasakoti šios valdybos viršininkas vyresnysis komisaras Markas Marcinkevičius.