Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Neringa Medutytė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Neringa Medutytė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(21) 2012-10-18 0
Vidutiniškai vienam profesinės karo tarnybos kariui per metus, neįskaičiavus pratybų ir mokymų, Lietuvoje skiriama 53,9 tūkst. litų. Į šią sumą įeina darbo užmokestis, socialinio draudimas, maistpinigiai, butpinigiai, apranga.
(35) 2011-02-03 0
Pirmąją lietuvių kompaniją, įsikūrusią Silicio slėnyje, lenkia tik „Apple“. Kompanijos įkūrėjo Ilja Laurso dėka Lietuva verčia naują ir bene reikšmingiausią šių dienų istorijos puslapį. Mobiliųjų aplikacijų kompanija „GetJar“ amerikiečių žurnalo „Time“ įtraukta į dešimtuką įmonių, kurių sukurtos technologijos pakeis žmonių gyvenimą, ji taip pat apdovanota ir „Technologijų pionieriaus 2011“ titulu, o Ilja Laursas pakviestas į praėjusią sa...
(55) 2011-01-03 1
Apie didžiausius žmonijos ateityje laukiančius iššūkius prieš pasitinkant naujuosius metus kalbuosi su vienu žymiausių Lietuvos mokslininkų, habilituotu fizinių mokslų daktaru, Vilniaus universiteto grupių „CERN“ programų vadovu Juozu Vaitkumi.
(0) 2010-12-20 1
Kibernetinės atakos ir jų keliama grėsmė tampa valstybinio lygio aktualijomis, tik deja, ne visos valstybinės institucijos spėja suvokti tokių grėsmių keliamą pavojų. Tai puikiai parodė prieš Estiją nukreipta kibernetinė ataka, kuri kol kas buvo didžiausia tokio tipo ataka pasaulyje. Istorijoje dar nebuvo tokio masto atakos prieš visos valstybės struktūras.
(18) 2010-11-15 0
Mindaugas Milašauskas elektroniką vadina tik savo pomėgiu, tačiau šiandien jis pirmasis Lietuvoje perdarė „Hondą“ ir 2010-ųjų spalį užregistravo elektromobilį. „Dar vaikystėje piešiau piešinius, kuriuose perdariau mašinų detales“, – prisimena M. Milašauskas.