Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Ingrida Mačiulaitytė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Ingrida Mačiulaitytė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(23) 2013-04-19 0
Programuotojų aukso amžius tęsis dar bent dešimtmetį, o gal ir ilgiau, sako IT specialistai, diskutavę ketvirtadienį Vilniuje prasidėjusioje progreso konferencijoje „Login 2013”.
(15) 2012-02-10 3
Ne, tai ne turtuolių pamėgtas Niujorkas, Maskva ar Tokijas. Nors skurdo lygis brangiausiame pasaulio mieste – labai aukštas ir lūšnynai plačiai nusidriekę, šis miestas pribloškia milžiniškomis kainomis. Beje, JAV konsultacijų bendrovės „Mercer“ sudarytame brangiausių pasaulio miestų trejetuke rasite dvi (!) skurdžiausio žemyno – Afrikos – valstybes.
(19) 2011-05-12 0
Kinija keičiasi. Lepinami ekonomikos augimo ūkininkai masiškai keliasi gyventi į miestus, o dėl vieno vaiko politikos žaibiškai auga vyresnių gyventojų skaičius. Kinijai praėjusią savaitę paviešinus gyventojų surašymo duomenis paaiškėjo, kad šalis sparčiai sensta. Baigiantis 2010 metams atliktas visuotinis surašymas parodė, kad 1,34 mlrd. gyventojų turinčioje šalyje vyresniųjų visuomenės dalis stipriai padidėjo, jaunimo – sumažėjo. 13,3 proc. Kinijos gyventoj...
(0) 2011-03-20 -1
Artėjančios 25-osios Černobylio katastrofos metinės paskatino Europą garsiau prabilti apie naujo sarkofago sprogusiam atominiam reaktoriui statybas.
(1) 2010-11-24 0
Rizikos kapitalo tendencijos šiandien yra labai aiškios – jos koncentruojasi ties technologijomis ir programine įranga, bet jau ne klasikine jų prasme. Netrukus galime tikėtis naujo "Facebook" ar "Google" sėkmės pavyzdžio. Taip "IQlab" konferencijoje teigė Europos rizikos kapitalo asociacijos Rizikos kapitalo tarybos narys Paulas Jozefakas.