Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Giedrius Laukaitis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Giedrius Laukaitis

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(30) 2010-05-30 2
XVII a. prasidėjusios mokslinės-techninės revoliucijos esmė ir priežastis buvo ta, kad žmonijai nepakako vien tik tuomet prieinamų atsinaujinančių energijos šaltinių ir buvo imta naudoti per milijonus metų Žemėje sukauptą energiją (anglį, naftą, gamtines dujas ir kt.). Neišvengiamai tai veda į šių išteklių stoką ir ekologinę katastrofą dar jiems net neišsekus.
(0) 2010-01-16 0
Jeigu blaškotės tarp fundamentalių mokslų ir inžinerinių technologijų, tarp fizikos ir chemijos, siūlome atkreipti dėmesį į medžiagų mokslą, apimantį fundamentalias fizikos, chemijos žinias bei jų realų pritaikymų praktinėje inžinerijoje.
Jau pats studijų programos pavadinimas „Medžiagų mokslas“ kalba apie tai, jog pagrindinis dėmesys yra skiriamas medžiagoms, jų savybėms, panaudojimo galimybėms ir aišku, naujų ir unikalių savybių medžiagų paieškai ir kūrimui.
(0) 2010-01-16 1
Dažnai abiturientai rinkdamiesi specialybes sunkiai įsivaizduoja, kas slepiasi po įvairiais jų pavadinimais. Šiame straipsnyje plačiau papasakosime apie vieną iš mūsų fakulteto studijų programų – taikomąją fiziką.
Taikomoji fizika – tai fizika, skirta atrasti naujas technologijas ir gerinti esamų technologijų praktinę naudą. Taikomoji fizika skiriasi nuo inžinerijos tuo, kad specialistas naudoja fundamentalias fizikos žinias ir fizikinius tyrimus naujoms technologijoms kurti ar spręsti inžinerijos problemas. Kitaip tariant, taikomoji fizika – tai įtvirtintos fizinių mokslų pagrindinės tiesos ir sąvokos, kurios sietinos su įvairių mokslinių principų įgyvendinimu praktiniuose įrenginiuose ir sistemų darbe.