Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Kristina Šutienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Kristina Šutienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-11-04 0
Tęsiame straipsnį apie debesų kompiuteriją ir apie tai, kokius uždavinius šioje srityje sprendžia taikomosios matematikos absolventai.
(0) 2013-10-02 0
Manau, kad daugeliui norisi pagrįstai paklausti: kas gi yra debesų kompiuterija? Kokie iššūkiai laukia debesyse? Kokius uždavinius debesyse gali spręsti matematikai? Atsakymo ieškokime tuojau pat.
(0) 2011-02-25 0
Modelis – tai abstrakti konstrukcija, kuria mėginama atkartoti kai kurias realios sistemos savybes. Modelio kūrimas įvardijamas kaip modeliavimas. Tuomet, kai modeliavimas su realiomis sistemomis yra arba labai brangus, arba pernelyg sudėtingas, į pagalbą galima pasitelkti kompiuterinį modeliavimą, dar vadinamą tiesiog imitaciniu modeliavimu.
(1) 2011-01-30 0
Bet kuris verslo sprendimas, teisingas ar klaidingas, yra susijęs su rizika. Kiekvienoje įmonėje nuolatos yra ieškomi tokie sprendimai, kurie vestų verslą pirmyn. Rizika neišvengiamai egzistuoja, nepaisant ar tai stambi kompanija ar smulkus verslo subjektas, ar tai pelno siekianti ar labdaringa organizacija. Bet kuriuo metu siekis išbandyti naujas verslo galimybes yra sietinas su sprendimais, kurie neišvengiamai susiję su rizika. Gebėjimas identifikuoti ir planuoti riziką šiandien yra vienas iš svarbiausių valdymo funkcijos aspektų.