Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Algiment Aleksa

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Algiment Aleksa

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-06-25 0
Kriptografija (iš gr. κρυπτός, kryptó s 'paslėptas' + gr. γράφειν, graphein 'rašyti') – mokslas, tiriantis informacijos užšifravimo ir iššifravimo metodus. Tiek senovėje, tiek dabar kriptografija gali būti naudojama apsaugoti ypač slaptas bendravimo formas – šnipų ar diplomatų siunčiamus pranešimus ir panašiai. Atsiradus internetui šis mokslas tapo ypač svarbus slaptos informacijos saugojimui bei jos siuntimui atvirais tinklais.
(0) 2011-02-04 0
Kriptografija – tai mokslas, tiriantis metodus kaip informaciją užšifruoti ir iššifruoti. Tai buvo aktualu anksčiau, tai labai aktualu ir šiandien. Viena iš kriptografijos mokslo šakų yra vizualinė kriptografija. Klasikinė vizualinė kriptografija pradėta plėtoti ne taip jau seniai – 1994 metais. Dinaminės vizualinės kriptografijos pradžia galima laikyti 2009 metus, kuomet tokią vizualinės kriptografijos koncepciją pradėjo nagrinėti Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų fakultete (buvusiame Fundamentaliųjų mokslų fakultete) suburta Matematinių ir skaitinių dinaminių sistemų tyrimų grupė.