Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Daiva Bartkienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Daiva Bartkienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2013-03-17 0
Į auksinę brandą įžengęs jurbarkietis Robertas Patronaitis jau keli dešimtmečiai fotografuoja paukščius. Fotografui gražu viskas, ką jis pamato gamtoje, tačiau nuo pat vaikystės jis neišsivaduoja iš paslaptingų sparnuočių pasaulio kerų.
(23) 2011-09-03 0
Liepos vidurį net keletą dienų iš eilės Jurbarkas gaudė nuo šventinių renginių. Magdeburgo teisių suteikimo 400 metų jubiliejaus iškilmes įspūdingai papuošė tradicinis Medžiotojų ir žvejų draugijos Jurbarko skyriaus suėjimas, 22-ąjį kartą susitikti pakvietęs visus, kurie bendravimą gamtoje vertina labiau už visus kitus malonumus.
(3) 2011-08-20 1
Privačiame muziejuje – 22 tūkst. eksponatų: nuo akmeninio kaplio iki KGB telefono, sudėtingesnio už televizorių. Visa tai surinko, į Smalininkus atvežė ir savo sodyboje „įkurdino“ buvęs Gedimino technikos universiteto dėstytojas Justinas Stonys.
(8) 2011-02-02 0
Tai, kuo pastaraisiais metais užsikrėtė šakiečiai medžiotojai, galima vadinti nauja mada, gamtai grąžinama skola, o gal net atgaila už tai, ką iš jos atėmė. Aptvaruose auginami žvėrys – brangus ir didelio atsidavimo reikalaujantis pomėgis, tačiau vyrai tikina, kad nėra ir būti negali nieko gražesnio už laukinės gamtos didybę.