Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Ligita Juodvalkienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Ligita Juodvalkienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2012-03-04 0
Ne vieno mūsų šalies medžiotojo svajonė – su šautuvu per petį pasivaikščioti po egzotiškų kraštų miškus. Apie tai svajojo ir Ukmergės r. Veprių medžiotojų būrelio pirmininkas Pavelas Sedrisovas. Ir jo svajonės išsipildė: be nepakartojamų įspūdžių iš Čiukotkos tundros platybių jis parsivežė ir keletą įspūdingų trofėjų – vilko ir du rudųjų meškų kailius.
(0) 2011-07-31 2
Pasakojimai apie žvejybą Norvegijoje abejingo nepalieka tikriausiai nė vieno žvejo. Žuvų gausa ir jų dydžiu šis kraštas kasmet prisivilioja vis daugiau meškerėtų lietuvių. Savo didžiuosius laimikius čia traukia ir ukmergiškių, tarp kurių yra ir prisiekęs žvejys Jonas Rinkevičius, būrelis. Tačiau ukmergiškiai tikina, kad nė už ką neišduotų netoli Ukmergės esančio Mūšios tvenkinio ir kitų Lietuvos vandenų.
(35) 2011-06-25 0
Kas pasakė, kad medžioklė – tik vyriškas užsiėmimas? Jau šešerius metus medžiojanti dvidešimt ketverių metų ukmergiškė Agnė Balčiūnienė savo laisvalaikio be šautuvo neįsivaizduoja. Jauna moteris juokauja, kad ne kartą medžioklėje buvo palaikyta berniuku. Pamatęs iš po kepurės išlindusias kasytes, sutrikdavo ne vienas medžiotojas.
(10) 2011-02-16 0
Ukmergėje įsikūrusi UAB „Uklara“, iš medžio rąstų gaminanti gyvenamuosius namus, vasarnamius, pirtis bei lauko baldus, gyvuoja jau beveik keturiolika metų. 1997 m. įsteigta įmonė patyrė ir šilto, ir šalto. Sėkmingai startavusiai bendrovei pastarųjų metų ekonominė krizė buvo rimtų išbandymų metas, tačiau pagalio į ratus neįkišo. Jos darbuotojai ne tik išlaikė sunkiausią išlikimo egzaminą, bet šiuo metu ketina net plėstis.