Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Akvilė Adomaitytė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Akvilė Adomaitytė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2011-11-29 16
Per pastaruosius dešimtmečius Suomijos mokiniai pasiekė neįtikėtinų matematikos, gamtos mokslų, užsienio kalbų bei raštingumo rezultatų būtent todėl, kad mokytojais šalyje pasitikima ir leidžiama daryti viską, kas padėtų vaikams pažvelgti į mokymąsi kitaip.
(1) 2011-08-16 0
Praėjusią savaitę Jungtinių Tautų aplinkos programos specialistai baigė vieną iš svarbiausių istorijoje gamtosaugos projektų - Nigerio deltos naftos išsiliejimų poveikio aplinkai tyrimą - bei paskelbė situaciją apibendrinančią ataskaitą. Pernai balandį įvykusi katastrofa, kai Meksikos įlankoje išsiliejo nafta, buvo gerai nušviesta viso pasaulio žiniasklaidos. Žinoma, ne veltui, - tris mėnesius besitęsęs naftos veržimasis į atvirus vandenis laikomas didžiausiu na...
(12) 2011-08-07 0
Vos po keleto mėnesių, dar šių metų pabaigoje, pasaulyje bus 7 milijardai gyventojų. Ką šis skaičius reiškia mūsų planetai?
(0) 2011-08-05 1
Pastaruosius 30 metų Kinijoje galiojanti „vieno vaiko” politika ateityje greičiausiai tokia griežta nebus. Vyriausybė jau dabar priversta ją persvarstyti, mat šalies visuomenė ne tik sparčiai sensta, bet ir susiduria su kitomis problemomis, viena iš jų – moterys, vykstančios gimdyti į kaimynines šalis.
(2) 2011-07-27 0
Prieš kiek daugiau nei dešimtmetį amerikiečių politikos mokslų profesorius Robertas Putnamas išleido knygą „Boulingas vienumoje: Amerikos bendruomenės žlugimas ir atgimimas“ (angl. Bowling Alone: The Collapse and Revival of American Community), kurioje apverkė socialinio kapitalo smukimą Jungtinėse Valstijose – žmonės vis rečiau dalyvavo bendruomenės gyvenime, savanoriavo ir tiesiog turėjo vis mažiau socialinių kontaktų.
(12) 2011-03-27 3
Menininkas ir pedagogas Redas Diržys gyvena ir kuria kultūrinio gyvenimo periferijoje – Alytaus mieste, kur inicijuoja ne tik alternatyvią meninės, bet ir pedagoginės veiklos erdvę – jau 16 metų vadovauja Alytaus dailės mokyklai. Apie pastarąją ir kalbamės.