Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Kristina Jackūnaitė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Kristina Jackūnaitė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2013-08-13 1
Valstybinė energetikos inspekcija jau gavo apie 400 prašymų kompensuoti sustabdytus saulės elektrinių projektus. Su tokiais skundais į inspekciją gyventojai gali kreiptis iki rugsėjo 1 d.
(23) 2013-03-28 0
Moksleivių sąjungos atstovai sako, kad abiturientai sunerimę dėl naujos valstybių brandos egzaminų vertinimo tvarkos, nes apie tai nebuvo tinkamai informuoti.
(1) 2013-01-06 2
Medicinos ir odontologijos mokslus studijuojantys jaunuoliai turės galimybę tapti karo medikais. Lietuvos kariuomenė kviečia registruotis į jaunesniųjų karininkų vadų mokymus.
(5) 2011-11-11 0
Studentai pradėjo rinkti gyventojų parašus, kad galėtų inicijuoti įstatymų pataisas.

Studentai siūlys studijų rezultatus peržiūrėti ne kas dvejus metus, kaip dabar, o kas pusmetį. Tam, kad gerai studijuojantys, tačiau už mokslą mokantys studentai, dažniau turėtų galimybę pereiti į nemokamas vietas.
(1) 2011-08-08 0
Švietimo ir mokslo ministerija nenori teikti informacijos apie Lietuvos mokyklas, kurios nesugeba tinkamai parengti abiturientus valstybiniams egzaminams. Apžvalgininkų teigimu, tėvai ir vaikai turi teisę žinoti, kurią gimnaziją ar vidurinę pabaigus šansų įstoti į norimą specialybę norimoje aukštojoje nėra. Švietimo ir mokslo viceministras sako, kad mokyklų reitingai neskelbiami, nes lyginti kaimo ir prestižines mokyklas, kurios atsirenka vaikus, neteisinga.
(34) 2011-03-28 0
Praėjusią savaitę Seimas patvirtino naują švietimo įstatymą. Pagal jį nuo 2015-ųjų Lietuvoje nebeliks vidurinių mokyklų.