Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Gytis Česnuitis

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Gytis Česnuitis

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(33) 2012-01-22 11
Stulbinantis planšetinių kompiuterių populiarumas pasaulyje vis kelia man tą patį klausimą: ar man jo reikia? Žinoma, lengviausia į jį atsakyti pasinaudojus kompiuteriu bent kelias dienas. Tik tada galima iš tikrųjų pajausti ar jis pakeičia dabar turimus įrenginius ir suteikia papildomos naudos, ar visgi tenka planšetinį padėti į šalį ir pasiimti paprastą kompiuterį. Dėl šios priežasties per pastaruosius kelis mėnesius teko išbandyti „Asus EEE Pad Transformer TF10...
(0) 2011-10-18 0
Skaičiuojama, kad Lietuvoje parduota vos 3 tūkst. planšetinių kompiuterių per pirmuosius šešis šių metų mėnesius, o pasaulinėje rinkoje šis skaičius yra ženkliai didesnis. Šie įrenginiai sukeitė kompiuterinės įrangos lyderius vietomis ir buvusieji dabar turi spręsti labai rimtas problemas.
(0) 2011-06-28 0
Planšetinių kompiuterių rinka yra viena sparčiausiai augančių. Prognozuojama, kad 2011 metais planšetinių kompiuterių bus parduota 4 kartus daugiau, nei 2010, o 2015 m. jų turėtų būti parduota net 17 kartų daugiau.
(6) 2011-05-06 2
Nesustabdomai populiarėjančios technologijos keičia daugumą įprastinių su informacine erdve susijusių sričių. Naujienų skaitymas, skelbimų dėjimas ir paieška, pokalbiai su draugais socialiniuose tinkluose – visa tai tapo įprastine mūsų kasdienybe naudojant kompiuterį. Ir tai ne pabaiga – kompiuteriai plečiasi ir į kitas sritis, taip pat ir į švietimą.
(7) 2011-04-04 0
Planšetinių kompiuterių rinkoje vyksta intensyvios produktų kūrimo, atnaujinimo ir pristatymo lenktynės.
(9) 2011-03-31 0
„Google“ paskelbė apie naujo mygtuko atsiradimą paieškos rezultatuose. Tai, „+1“ reiškiantis, kad gautas paieškos rezultatas jums patinka ir, kad šia informacija norite pasidalinti su kitais. Šios funkcijos labai artimai konkuruoja su „Facebook Like“ mygtuku. Sistema kol kas veikia tik „Google Labs“, tačiau greitu metu taps prieinama visiems. Jei norite išbandyti „+1“ – skaitykite toliau.