Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Justina Juršytė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Justina Juršytė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(41) 2012-04-16 0
Jauna šeima trejus metus skaičiuoja kiekvieną išleistą litą ir savo pajamas. Kruopščiai vedamoje buhalterijoje įskaičiuotos ir menkiausios išlaidos. 3500 litų per mėnesį šiuo metu uždirbanti trijų asmenų šeima pasakoja perkanti tik kokybiškus produktus, užtenka pajamų pramogoms, atostogoms užsienyje ir lieka po truputį kaupti fondą pirmajam būstui, kuriame jau sukaupta apie 20 tūkst. litų. Tiesa, prieš kelerius metus šeimos pajamos siekė ir 4-5 tūkstančius lit...
(8) 2012-03-16 0
Lietuvai su Europos Sąjunga nesutariant dėl paramos uždarant Ignalinos atominę elektrinę (IAE), energetikos ministras Arvydas Sekmokas sako, kad trūkstant lėšų prie uždarymo fondų galėtų prisidėti naujosios, dar nepradėtos statyti Visagino atominės elektrinės pelnas.
(38) 2012-02-16 0
Energetikos ministras Arvydas Sekmokas Lietuvos ekonomikos konferencijoje 2012 teigė, kad elektros gamybos savikaina naujoje Visagino elektrinėje bus 7-10 ct už kilovatvalandę, galutinės kainos vartotojams prognozuoti neskuba.
(8) 2012-01-27 0
Prieš metus pasaulio lyderiai ir akademikai labiau tikėjo, kad krizės pabaiga čia pat. Šiais metais ieškoma būdų kaip keisti kapitalizmą, iš Davoso pasakoja „GetJar“ įkūrėjas Ilja Laursas. Anot jo, pirmiausia turi būti keičiamas supratimas apie darbą, nes pasauliui trūksta ne pinigų, o talentų – motyvuotų ir entuziastingų žmonių.
(21) 2012-01-24 0
Po susitikimo su premjeru Andriumi Kubiliumi Lenkijos naftos koncerno grupės „Lotos“ prezidentas Pawelas Olechnowiczius pranešė, kad įmonė ketina savo valdomuose telkiniuose ieškoti skalūninių dujų, taip pat ketina dalyvauti konkurse dėl paieškos kituose telkiniuose.
(0) 2011-11-02 0
Žinomas verslo futuristas Patrickas Dixonas, įvardijamas kaip vienas iš 20 įtakingiausių verslo mąstytojų, penkiolikos knygų autorius, įsitikinęs, kad verslas ateitį turės tik taupydamas žmonių laiką ir suteikdamas geras emocijas. Didelė dalis prekybos persikels į internetą, o mažmenininkai turės pasirūpinti gardžiais kvapais ir įspūdžiais, kurių negali perteikti internetinės parduotuvės. Vis daugiau dėmesio reikia skirti vyresnio amžiaus žmonėms, nes jie suda...
(10) 2011-07-05 1
Izraelio futuristas Davidas Passigas neabejoja, kad labiausiai trokštamu dalyku iki šio amžiaus pabaigos taps maži vaikai, nes visame pasaulyje vyrų skaičius smarkiai didesnis nei moterų. Dar mažiau bus vaisingo amžiaus moterų, kurios linkusios gimdyti vis mažiau vaikų. Vyrų perteklius gali skatinti nusikalstamumą, žvelgiant toliau – nacionalizmą ir karus. Panašias prognozes Lietuvai yra pateikę ir vietiniai specialistai.
(2) 2011-06-29 0
Lietuvių kilmės Kolumbijos politikas, kelis kartus buvęs kandidatas į prezidentus, profesorius Antanas Mockus teigia, kad lietuviai panašūs į japonus, kurie griežtai save baudžia net už nedideles nesėkmes.
(8) 2011-05-17 1
Statistikos departamentas informuoja, kad baigėsi Lietuvos Respublikos visuotinio gyventojų ir būstų surašymo apklausa, per kurią buvo surašyta 2 mln. 15 tūkst. gyventojų. Elektroniniu būdu susirašė ar buvo surašyta 1 mln. 39 tūkst. gyventojų.
(28) 2011-04-15 0
Didžiausia mėnesinė alga praėjusiais metais Lietuvoje viršijo 180 tūkstančių litų. Iš viso milijoną ir daugiau litų iš darbo santykių vienoje įmonėje per metus užsidirbo 23 asmenys. Didžiausia išsimokėtų dividendų suma viršija 34 mln. litų, o rekordinė vidutinė visų darbuotojų vienoje įmonėje alga – per 33 tūkst. litų.