Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Julius Majauskas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Julius Majauskas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-01-27 7
Praėjusią savaitę skaitėte judėjimo „Už troleibusus Vilniuje“ parengtą straipsnį „Vilniuje troleibusai naikinami. Ar jie išliks Kaune?“. Šiandien Jūsų dėmesiui – Nacionalinės viešojo transporto keleivių asociacijos (NVTKA) komentaras.
(1) 2013-06-18 1

Kur be­pa­si­suk­si, vi­sur pre­ky­bos cen­trai. Ir ką da­ryti žmo­gui, taip pa­si­il­gu­siam kai­miš­kos duo­nos ir šilt­na­my­je au­gin­tų po­mi­do­rų bei deš­ros, kve­pian­čios deš­ra. Dar vi­sai ne­se­niai lie­tu­viai, gy­ve­nę a­gra­ri­nė­je val­sty­bė­je, da­bar vos spė­ja pri­si­tai­ky­ti prie mo­der­naus pa­sau­lio sub­ti­ly­bių: tech­no­lo­gi­jos su­tei­kia ne vien pa­to­gu­mą, bet kar­tu su glo­ba­li­za­ci­jos reiš­ki­niais su­da­ro ga­li­my­bes ir iš­si­su­ki­nė­ti iš gam­tos ne­su­ge­bė­ji­mo mus iš­mai­tin­ti.

(4) 2013-03-27 1
„Šiandieną internetinis pasaulis labai pasikeitė ir dabar didžiausias pavojus yra ne virusai, kuriuo gali būti užsikrėstas kompiuteris, o sukčiavimas internete ir bandymas išvilioti asmeninę arba svarbią informaciją“, – apie internetinius pavojus pasakoja UAB „Atviros informacinės sistemos“ direktorė Ina Leibovič. Plačiau apie tai kalbasi technologijos.lt portalo žurnalistas.
(0) 2013-03-26 -2
Kiek eiliniam kompiuterio bei interneto vartotojui berūpi saugumas internete? Kokios grėsmės turėtų drebinti jo rankas ir kodėl prie ekrano klaviatūras tarškinantieji yra ramūs? Apie galimas grėsmes internete ir jų santykius su žmonėmis kalbiname valstybinės Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) Interneto priežiūros skyriaus vedėją Vilių Nakutį.
(0) 2012-10-29 0
Sėkminga karjera – daugelio jaunų žmonių svajonė. Kiekvienas jos siekia, kaip išmano: kruopščiai renkasi specialybę, aukštąją mokyklą. Tačiau dažnai pamiršta, jog studijos ir diplomas – ne galutinis, o tik pats pirmasis žingsnis ilgame kelyje į trokštamą tikslą. Norint jį pasiekti, dar teks nemažai ką nuveikti, tačiau pasak sėmingą karjerą padariusio Andriaus Darulio, visa tai gali padaryti kiekvienas: svarbu noras, kantrybė ir drąsa pokyčiams.
(0) 2012-06-12 2
Anksti rytą kasdien besikeliantys ir sunkias kuprines į mokyklą nešantys moksleiviai tarpusavyje su pavydu pasikalba, kad studentams yra lengviau: nėra pamokų lankymą stebinčių, dėl kas antro nevykusio pokšto moralizuojančių ir krūvas namų darbų užduodančių mokytojų. Abiturientai, pajutę paskutinio varpo dūžio pojūtį, svajoja apie studentavimo laiką, naujų draugų būrį ir visiškai kitokią mokymosi aplinką.
(1) 2012-06-04 0
Dažnam abiturientui svarstant apie tai, kur stoti, ramybės neduoda įvairios abejonės – specialybė kaip ir patinkanti, bet ar ji bus perspektyvi? Ar bus lengva susirasti darbą, o ir tas pats darbas leis normaliai pragyventi? Pavyzdžiui, kokias perspektyvas suteiktų taikomosios matematikos studijos KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultete (buvusiame Fundamentaliųjų mokslų fakultete)?
(7) 2012-05-23 1
Humanitaro žurnalisto pokalbis su matematike nebuvo paprastas. Dažnam humanitarui matematikai atrodo kaip keistuoliai, gyvenantys kažkokiame „sausame“ skaičiukų pasaulyje, tad ir pirminis požiūris į juos būna atsargus ir nedrąsus. Tačiau jau po pirmų pokalbių minučių stereotipai pradėjo byrėti į šukeles, o galiausiai paaiškėja, jog ta matematika ne tik ne baisi, bet dar ir labai įdomi bei praktiškai naudinga.
(9) 2012-04-01 0
Nors vos prieš kelias savaites Vilniaus mieste savivaldybėje jau diskutuotas bilietų branginimo klausimas ir meras Artūras Zuokas žadėjo, jog važiavimas sostinės visuomeniniu transportu nebrangs, klausimas vėl grįžta į tarybos posėdžio darbotvarkę. Vilniaus viešajam transportui klimpstant į vis gilesnes skolas, savivaldybė neturi kitos išeities.
(0) 2012-03-22 0
Neretai žiniasklaidoje aptinkame straipsnių apie tai, kaip aukštąjį mokslą baigę žmonės priversti dirbti nekvalifikuotą darbą vien dėl to, kad darbo rinkoje trūksta darbo vietų. Bet prieš pasiduodami pesimizmui, žvilgtelėkime ir į kitą fronto pusę – pasidomėkime tikra istorija, kaip studijos Kauno technologijos universiteto (KTU) Matematikos ir gamtos mokslų fakultete (buvusiame Fundamentaliųjų mokslų fakultete) plačiai atvėrė duris į Vokietiją ir sukūrė galimybę ten kilti karjeros laiptais.
(6) 2012-03-13 0
Vos prieš 2 savaites Vilniaus miesto savivaldybės sprendimu panaikinus keleivinių mikroautobusų 2, 4 ir 62-ąjį maršrutus, gyventojai nerimsta ir siekia, kad maršrutai būtų grąžinti. Tuo metu įmonių, aptarnavusių panaikintus maršrutus, vadovai jau netekę vilčių ir planuoja atleisti vairuotojus bei parduoti transporto priemones… Situacija nors ir atrodo pesimistiškai, verta dar kartą prisiminti, nuo ko prasidėjo šie pokyčiai ir kokia kiekvienos šalies pozicija.
(2) 2012-02-20 0
Mokslininkai nustatė, kad geriausia vieta studijuoti - Paryžius. O Jungtinės Karalystės sostinė - Londonas - antrasis pagal patrauklumą, rašo BBC. Iš beveik 500 miestų buvo atrenkami geriausi studijuoti miestai, vertinanti pragyvenimo ir studijų kokybės rodiklius. Surinkus duomenis, skelbiami 10 miestų, kurie pripažinti geriausi gyventi studijų metu ir plėsti savo profesinį akiratį.
(7) 2012-02-01 0
Viešasis transportas Lietuvoje – lyg velykiniai margučiai: didmiesčiuose diegiamos naujovės, tačiau priemiesčiuose, o ypač tolimesniuose rajonuose jau šmėkščioja giltinė, mosuojanti nuostolio kardu ir pranašaujanti bankrotą. Toks ryškus skirtumas su laiku dar labiau kontrastuoja.
(9) 2012-01-31 0
Vilniaus miesto gyventojai patyrė fiasko - nuo praėjusios savaitės „Lietuvos spaudos“ kioskuose jie nebegali įsigyti viešojo transporto bilietų, rašoma portale alfa.lt.
(6) 2012-01-16 0
Nuo praėjusios savaitės antradienio vilniečiai jau važinėja Lietuvoje surinkta ir pirmuoju lietuvišku troleibusu vadinama viešojo transporto priemone. Troleibusas pavadintas „Amber“ (angl. „gintaras“). Apžvelkime, koks jis: nuo techninių savybių iki žvilgsnio kino mėgėjo akimis.