Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: „Visos rubrikos“

Autorius: Liepa Želnienė

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

Straipsniai, kuriuos parašė Liepa Želnienė

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2016-04-13 19
Pakeliauti po JAV panorusi vilnietė dar ilgai prisimins pamoką, kad visus kelionės dokumentus geriausia pildyti pačiai. O kol kas jai belieka viltis, kad amerikiečiai supras, jog įrašas apie jos sąsajas su terorizmu tėra kvaila žmogiška klaida, ir neuždraus moteriai atvykti į šalį.
(21) 2015-12-10 38
Turkijos sprendimas numušti jos oro erdvę pažeidusį ir į įspėjimus nereagavusį Rusijos lėktuvą buvo gera pamoka Rusijai. Šiuo metu Baltijos šalių oro erdvę saugantys NATO kariai gali lengviau atsikvėpti, nes Rusija nebedrįsta įžūliai skraidyti palei svetimų šalių sienas, sako Lietuvos karinis atstovas prie NATO ir ES Gintautas Zenkevičius.
(4) 2015-07-13 16
Ketvirtadienį vakare daugelis Lietuvos gyventojų gavo įspėjamuosius pranešimus apie artėjančią audrą. Tik telefonų „Sony Xperia“ savininkams ši žinutė ir buvo paskutinė galimybė pasinaudoti mobiliuoju. Net, jei audra šiems Lietuvos gyventojams būtų prikrėtusi eibių, iš savo mobiliųjų jie nebūtų turėję galimybės nei išsikviesti pagalbos, nei parašyti žinutės. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) pripažįsta, kad toks telefonų „pakibimas“ buvo netikėtas, atsiprašo visų nukentėjusiųjų ir skuba spręsti problemą.
(2) 2015-02-17 35
Įsivaizduokite, kad gatvėmis laksto peiliu ginkluotas chuliganas, bet policija sako, kad jo nė negaudys tol, kol kas nors nebus subadytas. Paaiškėjo, kad į nusikaltimus elektroninėje erdvėje mūsų pareigūnai reaguoja būtent taip: užuot bandę užkirsti kelią nusikaltimui, jie nė nepradeda tyrimo, kol neatsiranda žalą patyrusių žmonių.
(10) 2014-12-12 31
Seimas antradienį priėmė Kibernetinio saugumo įstatymą, kuriame numatoma, kad jau po trijų savaičių Lietuvoje galės pradėti veikti Nacionalinis kibernetinio saugumo centras. Nors Seimo nariai ilgai diskutavo ir net perrašė visą įstatymo straipsnį prieš pat jo priėmimą, jame vis tiek liko nuostata, kad policija, įtardama nusikaltimą kibernetinėje erdvėje, turės teisę be teismo sankcijos vartotojui dviem paroms išjungti interneto ryšį.
(52) 2014-09-19 34
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nemelavo. Jo žodžiai apie rusų karinių pajėgų galimybę Vilnių užimti vos per dvi dienas – visiškai rimti, pripažįsta atsargos majoras, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Vilniaus skyriaus valdybos pirmininkas Albertas Daugirdas. Pasak jo, šiuo metu Lietuvos sostinė yra beveik neginama, todėl į ją įsiveržti ar sausuma, ar oru Rusijos kareiviams, jei to panorėtų V.Putinas, pakaktų net ne kelių parų, o vos kelių valandų.
(0) 2014-08-23 7
Ukrainos karinės pajėgos pastarosiomis dienomis sėkmingai atsikovoja teroristų kontroliuotas teritorijas šalies Rytuose. Pradedami puolimai ne tik mažesniuose miesteliuose, bet ir milijoniniuose miestuose Luhanske bei Donecke. Atsargos majoras, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Vilniaus skyriaus valdybos pirmininkas Albertas Daugirdas sako, kad ukrainiečių taktika iki šiol pasiteisina, o jauna ir nepatyrusi kariuomenė demonstruoja neįtikėtiną entuziazmą.
(0) 2014-05-28 12
Lietuvoje viešėjęs Didžiosios Britanijos investicinio fondo „Octopus Investments Limited“ atstovas, buvęs „Google“ įsigijimų ir investavimo vadovas Debu Purkayastha sako, kad Lietuvoje yra idealios sąlygos kurtis stratuoliams. Jau investavęs į lietuvių sukurtą „Yplan“ britų investicinis fondas „Octopus“ dairosi naujų talentų Lietuvoje, o juos surasti patikėta D.Purkayasthai.
(9) 2014-05-22 30
Treji metai – penki „Teleloto“ laimėti automobiliai. Štai taip sekasi lombardų tinklo „Aukso rūmai“ savininko Tomo Petronio šeimai. Jis sako, kad visi automobiliai laimėti paprasčiausiai perkant bilietus. Tuo tarpu Valstybinė mokesčių inspekcija mano, kad tokiu būdu gali būti plaunami nelegaliai uždirbti pinigai.
(3) 2014-03-12 0
Krizė Ukrainoje privers NATO iš naujo įvertinti savo galimybes, susivienyti ir atsinaujinti, sako Atlanto Tarybos vyriausiasis patarėjas, politologas Harlanas Ullmanas. „Man patinka tai, kas atsitiko, nes tai krizė, kuri gali iš esmės atnaujinti ir suvienyti NATO šalis“, – susitikime su užsienio žurnalistais Vašingtone pirmadienį tvirtino H.Ullmanas.
(42) 2011-05-23 0
Šį mėnesį „15min“ redakcijoje viešėjo ir į skaitytojų klausimus atsakinėjo Lietuvos Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė. Kadangi dalis temų susiję su Lietuvos gynyba, kariniu pajėgumu, siūlome skaitytojams susipažinti su ministrės mintimis.
(11) 2011-05-19 0
Seimo Sveikatos reikalų komitetas siūlo Lietuvoje gyventi žiemos, o ne vasaros laiku. Trečiadienį komitetas be ilgų diskusijų apsvarstė siūlymus dėl laiko persukimo ir vienbalsiai nutarė palaikyti idėją Lietuvoje nuolat gyventi žiemos laiku.